Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 225

Wątek: Po przerwie technicznej

  1. #171
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    zbyszek niestety tu nie pomoze zadne czyszczenie ciasteczek czy inne duperele, tworcy gry, zpartolili poprotu gre, w tym sa mistrzami od poczatku tej gry, ja nadal grac nie moge , juz nie licze dni, nie wspomne o olewaniu ze strony supportu czy tworcow gry, chcialbym jednego choc osobiscie poznac i mu powiedziec słodkie spierda...laj,

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolejne dni nie moge wogule grac, ((((((( support nie odpisuje, bb-pieknisie gier tez nie, na forach slysze ze kolejni ludzie maja problem z gra, to swiadczy tylko o jednym,

    KONIEC TEJ GRY

  3. #173
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie mogę wejść do gry od środy. Przepadła mi przygoda zdrajców. I pytam się co teraz????

  4. #174
    Osadnik Awatar maniekda
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowy Świat
    cisza cisza BB zapadło w sen zimowy totalna kompromitacja ktos kto prowadzi takie przedsiewzięcie to chyba powinien liczyc sie z tym ze moga wystapic jakies problemy jakies dyzury chyba powinny byc a tu co zostawiono graczy z mega problemem i to juz od czwartku cale towarzystwo z BB pochowalo sie po kątach wstyd im za to co zrobili z gra

  5. #175
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Owszem to tylko gra, ale jakiś szacunek do ludzi powinien być, bo może sami nie wiedza co się skopało no ale chyba nikt by nie zbiedniał z BB jak by jakieś info w tym temacie od nich się pojawiło.

    Widziałem już wiele firm zajmujących się naprawdę przeróżnymi rzeczami ale takiego trybu olewczego to jeszcze nigdzie indziej nie widziałem jak tutaj i na Poczcie Polskiej

  6. #176
    Osadnik Awatar maniekda
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowy Świat
    poniedzialek 15.00 nadal cisza ani na forum ani poprzez email z suportu

  7. #177
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziale Techniczny powinniście się zająć sianiem rzodkwi lub obieraniem kartofli w barze u chińczyka.

    Dzisiaj oprócz lagów, drgawek, zacięć, przycięć, wywalek, występują trudności z wejściem na stronę i wbicie do gry.

  8. #178
    Początkujący Osadnik Awatar RysiuRysiu
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Nie udzielałem sie do tej pory gdyż nie miałem mocnych problemów ale po dzisiejszym dniu stwierdzam ze nie dosyć ze jest problem z serwerem gry to również forum ma problemy ..Problemy techniczne z gra mam teraz takie same jak i inni ...Pytanie co zrobicie jak wprowadzicie PvP i serwery będą przeciążone teraz nie możecie sobie poradzić a co dopiero później ..Zawsze w Polsce jest problem bo u innych rozwiązują to bardzo szybko ...Przyczyna może nie leży w waszych poprawkach i cotygodniowych usprawnieniach tylko moze macie za słaby serwer gra stala sie popularna ludzie zabierają ja nawet do pracy dużo osób się loguje i z tym jest problem ...


    PS.. najlepsze jest to ze po napisaniu tego postu udało mi ssie zalogować he he
    Życie to walka-[B]

  9. #179
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z każdym dniem przybywa nowych graczy więc i serwer powinien być mocniejszy. Nie przystoi takiej firmie jak Ubisoft oszczędzanie na serwerze który nie spełnia wymagań
    Ostatnio edytowane przez KarguL ; 20.11.2012 o 00:14

  10. #180
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chyba ich wszystkich wylali, stąd taka cisza...

    dalej to samo, czyli lipton

Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.