Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Support Lag

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Support Lag

    Zdarzyło się. Przy zadaniu z Hallowen "sztuczki i podstępy" coś poszło nie tak. Miałem wyprodukować dwie ciemności. Wyprodukowałem i tą część zaliczyło. Następnie miałem "przetestować ciemność na co najmniej dwóch budynkach przyjaciela". Przetestowałem i ... jak do tej pory nie zaliczyło, a minęło już cztery dni. Powoli dochodzimy do sedna problemu. Zgłosiłem problem do suportu jakąś godzinę po czasie gdy nastąpił. Suport potwierdził przyjęcie i cisza. Mija 4 dzień i nadal cisza. Czterodniowy lag to już naprawdę sporo czasu.

    Sama gra jest betą i błędy w niej są zapewne nieuniknione, jednak "sposób" komunikacji z graczami (klientami) raczej w wersji beta nie jest. W końcu procedury porozumienia sprzedawca-klient wypracowano tysiące lat temu, wraz z początkami wymiany handlowej.
    Czy "tfurcy" zdają sobie sprawę jak to wpływa na ocenę ich samych oraz gry? Jeżeli nie, to przybliżę moje odczucia na ten temat.

    Tworzycie grę dla zysku (co samo w sobie jest normalne) zapominając o odbiorcach (co jest już nienormalne). Brak jakiejkolwiek reakcji na problem gracza jest po prostu karygodny. Przez takie zachowanie zmienia się sposób w jaki jesteście postrzegani. Zamiast etykiety "profesjonalnego zespołu" przypinacie sobie łatkę "zbieranina ignorantów nie radząca sobie z problemami". Czy na pewno w ten sposób chcecie spróbować osiągnąć sukces?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tego co pamietam to rzuceni znajomemu np 2 koszy odblokowywalo zadania - tzn zaliczalo

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hahah stary, ja już czekam 2 tydzień na jakąkolwiek odpowiedź, a nie mogę się dostać do konta (Obszar serwera uszkodzony). Także lepiej się uzbrój w cierpliwość bo Support tutaj to jest kpina.

  4. #4
    michalc1976
    A dałeś premię na dwa takie same budynki? Spróbuj dać na dwa różne, mi to pomogło.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowy Świat
    Support o tym problemie wie doskonale od pierwszego dnia eventu, biorąc pod uwagę że event się już skończył, raczej nie należy się spodziewać naprawienia ani jakiejkolwiek innej reakcji, rzuć znajomemu 2 półmiski ryb (kanapki, kosze, cokolwiek masz) i zaliczy Ci zadanie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Support o tym problemie wie doskonale od pierwszego dnia eventu, biorąc pod uwagę że event się już skończył, raczej nie należy się spodziewać naprawienia ani jakiejkolwiek innej reakcji
    A wystarczyłoby gdyby tak właśnie odpisali. to raptem minuta pracy i ma się zadowolonego gracza. Niestety postanowili zrobić inaczej. W chwili obecnej moja ochota na inwestowanie w tą grę wyraża się sumą 0,00 zł.
    Jak mówiłem, nie mam pretensji o błędy, mam pretensję o podejście do problemu.

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar hermenegilda1
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    co jest nie moge wejsc do gry

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    rowniez niemoge dolaczyć do gry. Cos się dzieje?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    od wczoraj nie moge sie zalogowac do gry...powie Mi ktos o co chodzi???

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Zanichodorab Zobacz posta
    A wystarczyłoby gdyby tak właśnie odpisali. to raptem minuta pracy i ma się zadowolonego gracza.
    No właśnie tak wszyscy dochodzimy do wniosku że BB na zadowolonych graczach niestety nie zależy :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.