Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: złoże tytanu i granitu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    złoże tytanu i granitu

    czemu mój geolog nie ma w opcjach znalezienia granitu i tytanu, nie posiadam też w opcjach budynków żadnej kopalni wydobywającej te surowce, pamiętam, że jakiś czas temu mogłem wysłać geologa na poszukiwanie tych złóż aczkolwiek lvl mi na to nie pozwalał, teraz jego poszukiwania kończą się na złocie.
    czy może zostały wprowadzone jakieś zmiany co do tych złóż i kopalni?
    tak czy siak co mogę zrobić, jak moge wydoywac te surowce?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na wyspie nie ma złóż granitu i tytanu

    Zostały wprowadzone zmiany

    Surowce te otrzymasz z przygód, odkrywca przynosi, za logowanie codzienne, oraz zawsze możesz odwiedzić kantor handlowy gdzie wielu graczy wymieni Twoje monety na te surowce.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widać firma odeszła od tego projektu dlatego zlikwidowała granit, tytan i saletrę z menu geologa.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nigdy nie dało się poszukiwać granitu, tytanu czy saletry - geolog miał tą opcję, ale potrzebny poziom był wyższy od maksymalnego w grze w tym momencie (50). Moim zdaniem usunięcie tych opcji z menu geologa było dobrym posunięciem - są nieprzydatne i nieosiągalne dla nikogo, to po co je pokazywać?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam głupie pytanie: a czy kiedykolwiek będą dostępne?
    Bo jak na razie przy obecnym poziomie wymagań do budynków mistrzowskich można się jedynie ciężko zrujnować albo umrzeć z nudów czekając na to aż szanowny odkrywca raczy w końcu wrócić - przeważnie nie z tym z czym chcesz żeby wrócił i w ilości która nie stanowi więcej jak procenta tego co jest potrzebne do budowy budynków mistrzowskich.
    Ja rozumiem, że serwer z czegoś trzeba utrzymawać i dobrze by było jeszcze przy okazji czerpać z tego zysk ale czy na prawdę do zdobycia sensownej ilości granitu trzeba wydawać klejnoty bo przyznajmy to szczerze na odkrywcę nie ma co liczyć, nie wszyscy robią przygody jedna za drugą i nie zawsze ten granit dostają jak już robią, nie istnieje również funkcja przetrważania granitu z innych kamieni (czemu? skoro mogę zrobić z kamienia marur to czemu z marmuru nie mogę przerobić na granit przy zachowaniu odpowiednich proporcji, niechby i nawet wysokich), a handel może człowieka doprowadzić do ruiny.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MauraMaud Zobacz posta
    nie istnieje również funkcja przetrważania granitu z innych kamieni.
    W nadchodzących aktualizacjach dostaniesz taką możliwość, z serwera testowego > 500 marmuru + 20 prezentów > 50 granitu

  7. #7
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Być może w przyszłości będzie taka opjca ale na dzień dzisiejszy nie ma .

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powiem to tak. Tej opcji - złoża granitu czy drzewa egzotyczne . Nie będzie ich w grze a to z tego powodu, że większość graczy wykonujących przygody zdobywa te rzeczy z przygód. Im więcej przygód tym więcej granitu czy drzewa egzotycznego. Dlatego nie ma i nie będzie tych złóż w grze.





  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MauraMaud Zobacz posta
    Mam głupie pytanie: a czy kiedykolwiek będą dostępne?
    Bo jak na razie przy obecnym poziomie wymagań do budynków mistrzowskich można się jedynie ciężko zrujnować albo umrzeć z nudów czekając na to aż szanowny odkrywca raczy w końcu wrócić - przeważnie nie z tym z czym chcesz żeby wrócił i w ilości która nie stanowi więcej jak procenta tego co jest potrzebne do budowy budynków mistrzowskich
    Co tego prostego powodu budynkow mistrzowskich sie nie buduje.

    Co do reszty posta, to zeby ten granit miec, jesli sie nie robi przygod jedna za druga - to trzeba zaczac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.