Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: zlagowanie sie przygody

  1. #1
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród

    zlagowanie sie przygody

    miałem problem podczas wykonywania przygody Wikingowie
    chodzi dokładnie o pozorowany atak na obóz 4 (general miał iść na obóz 4 a podrodze zniszczyc 3) jednak w momęcie gdy z mapy zniknoł obóz 3 po kliknięciu na generała (by wydac rozkaz odwrotu) tenm miał już stracone 20kuszników i własnie konczył walke z nastepnym obozem naskutek czego straciłem 20 kuszników
    wiem że to jest mało ale w tym momęcie niemoge skończyć mojej przygody bo brakuje mi wosjk i chciałbym te kusze odzyskać
    jest to wina tylko i wyłącznie serverów gry ponieważ ja niemiałem nawet szans żeby wojsko wycofać bo po wygranej z obozem 3 już niemiałem moich kuszników i juz konczyłem walke z obozem 4

    (niewinie tu autora poradnika podaje go żeby można było zobaczyć o które obozy mi chodzi bo poradnik jest dobry):http://forum.thesettlersonline.pl/th...-Weteran/page2 (wikingowie wersja 250 od 41 lvl)
    Ostatnio edytowane przez Archax ; 30.10.2012 o 18:39

  2. #2
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    laagi, trzeba brac na to poprawke...

  3. #3
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no dobra ale nie tak że mi się armia teleportuje do next obozu o go niszczy... yo jest opoznienie hmm 20-30 sekund?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.