Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: znikająca studnia artezyjska

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat

    znikająca studnia artezyjska

    po studni została tylko sucha studnia, nie ma jej w menu gwiazdy, o co w tym chodzi ?

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak ma byc, to narmalne

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    pojawianie sie studni było bugiem który został naprawiony

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Bug ze studnią został zastąpiony nowym. Teraz próba przeniesienia nowej nie używanej wcześniej studni, której zasoby się jeszcze nie wyczerpały, kończy się utratą.

    Posiadałem akt własności studni którego nigdy wcześniej nie używałem. Gdy postawiłem tę studnię doszedłem do wniosku ze wolałbym żeby stała w innym miejscu. Zburzyłem ją i jak to bywa z przedmiotami premium studnia wróciła do menu gwiazdy. Niestety nie udało się już jej ponownie wybudować z ilością jaka powinna pozostać do wydobycia. Próby postawienia kończyły się powrotem studni do menu gwiazdy po kilku % wybudowania. Za którymś razem budowa doszła do 100% i studnia zniknęła.

    Wydobyłem ze studni około 100 wiader wody i koniec

    Tak więc jeden błąd został zastąpiony nowym. Jak ktoś kupi to cudo wirtualnego świata to niech pod żadnym pozorem nie próbuje jej przenosić w inne miejsce. W przypadku studni nie jest to możliwe.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    jesli tak jest jak mówi set2g to temat jest do zamknięcia

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @qtre od przenoszenia budynków jest odpowiedni przycisk, ale studni przenosić się nie da... żadnych. skoro ją zburzyłeś to została zburzona... i tyle. patenty z gwiazdy na pola / studnie są jednorazowe. ale zawsze możesz napisać do supportu być może ktoś będzie miał dobry dzień

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    @Jerry1981 Kicham na te studnię. Dostałem to coś za jakieś testy i leżało sobie, nie zapłaciłem za to. Nie mam ochoty tracić czasu na korespondencję z supportem z powodu studni którą mogę zastąpić innymi studniami za materiały dostępne w grze. Jeżeli jednak budynek jest jednorazowy to nie powinien wracać do menu gwiazdy. Jeżeli pomimo tego wraca to jest to błąd. Na tym forum, były zamieszczane informacje ze budynki premium po wyburzeniu (tak jak np. młyn wodny) można ponownie postawić. Opis przedmiotu nie zawiera żadnych informacji o braku możliwości wyburzenia i odbudowania. Jeżeli część budynków można odbudować, a inne nie, to przy opisie przedmiotu u kupca powinna znajdować się stosowna informacja. Komunikat ostrzegawczy o braku możliwości odbudowania powinien również pojawić się przed zburzeniem. Można to nazwać błędem, niedopatrzeniem, brakiem dostatecznej informacji etc. normalne to z pewnością nie jest.

    To co napisałem w poprzednim poście miało tylko i wyłącznie informować i ostrzegać innych graczy

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Studnia artezyjska zniknęła

    Witam...też miałem studnie artezyjską dostałem ją za testy po wyczerpaniu się zasobów była zawsze dostępna w menu gwiazdy do ponownego użycia i nie pobierała materiałów do jej budowy i tak miało być ale po ostatniej aktualizacji gry z dnia 2.11 studnia zniknęła i nie ma jej,i co to też był bug czy przez naprawę buga o tak sobie zniknęła...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.