Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 2 pytania o przygody

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat

    2 pytania o przygody

    Cześć,
    mam 2 pytania dotyczące przygód
    1. Ile czasu armia "płynie" na wyspę na której jest przygoda? Z opisu wynika że 30 minut. Jednak w rzeczywistości trwa to o wiele dłużej. Ostatnio, gdy w przygodzie "Zdrajcy", wypuściłem ostatnią armię, która miała dokonać finału, do końca przygody miałem 43 minuty. Teoretycznie więc powinienem zdążyć. Jednak w czasie, gdy skończył się czas przygody armii brakowało jakieś 1,5 minuty do tego by dotrzeć na wyspę.
    Już na dwóch przygodach miałem ten sam problem ("Okradać.." i "Zdrajcy") Efekt taki, że przygód nie ukończyłem w czasie i wszystkie starania diabli wzięli.
    2. Czy wszystkie przygody polegają na tym, że tylko pokonuje się obozy przeciwników? Powoli staje się to nudne. Doszedłem do poziomu 33 (mogłoby być dalej gdyby nie problem opisany w pyt. 1) i myślę o zainwestowaniu w klejnoty, ale zastanawiam się, czy inwestowanie w tą grę ma jakiś sens?
    Będę wdzięczny za Wasze uwagi i odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez jac3k27 ; 22.10.2012 o 11:18 Powód: zapomniałem o subskrypcji

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Problem pierwszy dotyczy calej gry, nie tylko podrozy generalow ale i produkcji surowcow czy geologow, a nawet sam ojciec dyrektor nie wie kiedy to naprawia prawda xaar ??
    Niech zgadne xaar...., jac3k27 ma napisac do supportu ?
    Co do drugiego punktu to niestety ale narazie tak to wyglada i nie zanosi sie zeby w najblizszej przyszlosci cos sie zmienilo.
    I masz racje, inwestowanie w ta gre nie ma sensu dopoki nie zmieni sie nastawienie supportu do uzytkownikow i nie poprawia bledow krytycznych.

    Pozdro

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jac3k27 Zobacz posta
    1. Ile czasu armia "płynie" na wyspę na której jest przygoda? Z opisu wynika że 30 minut. Jednak w rzeczywistości trwa to o wiele dłużej.
    Ano trwa o wiele dłużej , bo dochodzi szereg czynności związanych z wymarszem .
    - wydanie rozkazu wymarszu ( kilka sekund )
    - zwijanie garnizonu ( około 30 sekund )
    - marsz generała do najbliższego magazynu ( kilka sekund - kilka minut )
    - podróż generała ( 30 minut lub 15 minut )
    - relokacja generała do lądowiska ( kilkanaście sekund )
    - rozstawienie garnizonu ( około 30 sekund )

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor_Guns Zobacz posta
    Ano trwa o wiele dłużej , bo dochodzi szereg czynności związanych z wymarszem .
    - wydanie rozkazu wymarszu ( kilka sekund )
    - zwijanie garnizonu ( około 30 sekund )
    - marsz generała do najbliższego magazynu ( kilka sekund - kilka minut )
    - podróż generała ( 30 minut lub 15 minut )
    - relokacja generała do lądowiska ( kilkanaście sekund )
    - rozstawienie garnizonu ( około 30 sekund )
    No to razem mamy kilka minut a ja miałem ich 13 więc powinno wystarczyć. W takim razie po co podawać błędny czas podróży 30 minut, nie lepiej napisać ok 45 albo od 30 do 60. Wiadomo że jak się robi przygodę to czasem takie szczegóły mają znaczenie, a tak to tylko zniechęca się graczy.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    A mam pytanie jak w przygodzie mogą być 2 gracze to jeżeli przejdą przygodę to doświadczenie rozumiem określane jest kto ile zniszczył obozów a jak ma się to do rzeczy z premiami typu węgiel i takie podobne ?

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez maryjann- Zobacz posta
    A mam pytanie jak w przygodzie mogą być 2 gracze to jeżeli przejdą przygodę to doświadczenie rozumiem określane jest kto ile zniszczył obozów a jak ma się to do rzeczy z premiami typu węgiel i takie podobne ?
    Punkty sa dzielone (w skrócie) proporcjonalnie do ubitych jednostek. Natomiast drop jest w całości dla każdego gracza.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.