Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Dzieci Sawanny - poradnik rozwojowy z Weteranem

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Bloki sa dobre, ale gra jest podstepna, stosowanie bloków gdy serwer laguje wprowadza ryzyko, w godzinach 17-21 w dni robocze a w dni wolne praktycznie caly dzien moze sie tak zdarzac ze serwer zawala sprawe, albo jeden z generalow wogole nie wychodzi gdy powinien, albo wychodzi duzo pozniej, a czasem zdarzaja sie jeszcze bardziej niewytlumaczalne skoki generala itp.
    Najlepiej przed blokiem wyslac jakis atak (z daleka !) na cokolwiek i zaraz go odwolac aby sprawdzic reakcje serwera. Gdy jest normalnie to general wychodzi w 3 sekundy
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  2. #32
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Dodałem spoilery i wprowadzilem drugą, troche wygodniejszą wersję poradnika. Gracz mxxx3 mnie przekonal ze blok ktory wyglada na kiepski jest jednak dobry.

    Ojcu: Nie widzę mozliwosci aby atakowac obóz 15 bez bloku. sa tam dwie drogi, jedna zahacz aoboz 13 druga teoretycznie od tylu mozliwa ale zahacza o wszystkie te obozy 21, 20, 19, itd Tamto przejscie pomiedzy górami ktore niby jest nie dziala przynajmniej u mnie. Jakby Ci dzialalo to daj screena jak to wyglada.

    edit:
    Prośba do wszystkich: podawajcie swoje straty na tej przygodzie, nawet jesli korzystacie z innych zestawien jednostek, w ten sposób zbudujemy baze danych o możliwych konfiguracjach armii potrzebnych do zrobienia przygody.
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 26.05.2013 o 23:04
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    sorki edycja myślałem że serwer zawalił a to ja.
    Ostatnio edytowane przez quiettt ; 17.06.2013 o 20:52

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obóz nr 30 (blok!): [100 łotr + 80 pies] [( 82E+30K )]
    min. rounds
    6
    wysylajac:
    2Ż+88E+4K
    min. rounds
    7
    Zysk minimum jedna runda wiecej
    Ostatnio edytowane przez RedRed ; 24.06.2013 o 20:30

  5. #35
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    dobra, dziękuję, zbierajmy te uwagi i uwzglednie te poprawki przy okazji wprowadzania wersji dla poziomu 48
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar vGreg_78
    Dołączył
    12.11.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Korzystam z poradnika - jest super.
    Mała uwaga: do przygody potrzeba 492 Konnych (blok S4 -> obozy 43, 42, 44.1, 44.2)
    Majamas
    Moje straty w przygodzie:
    R - 1352
    WŁ - 72
    Och - 45
    Ż - 3
    Ko - 220

  7. #37
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    racja vGreg_78, poprawiłem ilość potrzebnych koni,
    mam wersje z puszkarzami gotową, jak znajde troche czasu to dorzucę, troszke ułatwiaja oni sprawę
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  8. #38
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Dodałem wersje dla graczy od poziomu 48 z puszkarzami. Dokonałem tez kilku drobnych poprawek. Obrazek w S4 ma komentarze które sa z poprzednich wersji i wymienie go przy pierwszy robieniu tej przygody. Planuje tez dopisać wersje ze stratami bardziej w żołnierzach i ochotnikach, dzisiaj wielu graczy woli takie gdyż uciążliwe przesuwanie setki razy suwaczka w koszarach to zmora produkcji rekrutów. Dodatkowo byłoby to podanie na tacy rozwiązania dla początkujących graczy którzy maja zadanie przejścia tej przygody bez straty 300 rekrutów.

    edit:
    2013-01-10
    Wymienilem obrazki na lepsze.
    Dodałem wersje z żolnierzami na straty, jest najwygodniejsza w graniu, podaje tez sumy strat i potrzebnych wojsk, pod stratami maksymalnymi dodałem ilosc klikniec w koszarach potrzebnych do zrobienia traconego wojska, to może być powód dla którego wielu ludzi zrobi to żołnierzami zamiast rekrutami.
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 10.01.2014 o 01:18
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wiem, czy dobrze liczę, ale... w Wersji dla Weterana (250) od 48 poziomu z puszkarzami - straty rekrutów - do s4 potrzebujemy łącznie 478 konnych, a piszesz, że trzeba ich ze sobą zabrać 434. Niby nic, ale trzeba sobie dosłać Poradnik dla mnie super, pozdrawiam

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo fajny poradnik, korzystałem z wersji dla Weterana 250 do zadania "Za dużo zaproszeń". Kilka uwag:

    - na przygodę trzeba zabrać 36O, a nie 29O (obozy 39, 33, 5, 24 oraz 22: 8+7+7+7+7=36);
    - (gapa jestem, nieważna ta uwaga) S5 można by chyba robić po S1, żeby nie biegać generałami w tą i z powrotem po całej mapie;
    - dwóch Weteranów nagle w środku poradnika robi zamieszanie, ale na szczęście da się to łatwo obejść, przestawiając Weterana i nowy blok 1R robiąc albo czekając;
    - ostatni atak (druga fala na Chucka, 18) w tej wersji został skopiowany z ostatniego ataku w S6 (15) - dopiero po poniesieniu strat to zauważyłem. Straciłem 20Ż, 1E, 33K. Więc albo trzeba opisać inaczej straty, albo inny atak opracować.

    Tylko jeden blok wszedł w niszczenie obozu, ale poza tym w sumie bezstresowo zaliczone zadanie.
    Ostatnio edytowane przez Jamz ; 06.02.2014 o 20:27

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.