Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Dzieci Sawanny - poradnik rozwojowy z Weteranem

  1. #41
    szymonwch
    Świetny poradnik, robiłem do zadania - w symulatorze przeliczałem ataki. Wszystkie bloki wyszły jak w opisach
    Moje straty:
    R: 256
    Ł: 71
    O: 526
    Ż: 118
    K: 220

  2. #42
    szymonwch
    Cytat Zamieszczone przez Jamz Zobacz posta
    Bardzo fajny poradnik, korzystałem z wersji dla Weterana 250 do zadania "Za dużo zaproszeń". Kilka uwag:

    - na przygodę trzeba zabrać 36O, a nie 29O (obozy 39, 33, 5, 24 oraz 22: 8+7+7+7+7=36);
    - S5 można by chyba robić po S1, żeby nie biegać generałami w tą i z powrotem po całej mapie;
    - dwóch Weteranów nagle w środku poradnika robi zamieszanie, ale na szczęście da się to łatwo obejść, przestawiając Weterana i nowy blok 1R robiąc albo czekając;
    - ostatni atak (druga fala na Chucka, 18) w tej wersji został skopiowany z ostatniego ataku w S6 (15) - dopiero po poniesieniu strat to zauważyłem. Straciłem 20Ż, 1E, 33K. Więc albo trzeba opisać inaczej straty, albo inny atak opracować.

    Tylko jeden blok wszedł w niszczenie obozu, ale poza tym w sumie bezstresowo zaliczone zadanie.
    S5 nie zrobisz po S1 bo z S4 likwidujesz dwóch przywódców z tej strefy. inaczej blok przy ataku z S5 nie będzie miał sensu, pozostali dwaj przywódcy nadal będą.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szymonwch Zobacz posta
    S5 nie zrobisz po S1 bo z S4 likwidujesz dwóch przywódców z tej strefy. inaczej blok przy ataku z S5 nie będzie miał sensu, pozostali dwaj przywódcy nadal będą.
    Racja, nie skojarzylem, ze to blok nie z 1R. Nie bylo tej uwagi

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jamz Zobacz posta
    korzystałem z wersji dla Weterana 250 do zadania "Za dużo zaproszeń". Kilka uwag:

    - na przygodę trzeba zabrać 36O, a nie 29O (obozy 39, 33, 5, 24 oraz 22: 8+7+7+7+7=36);
    - dwóch Weteranów nagle w środku poradnika robi zamieszanie, ale na szczęście da się to łatwo obejść, przestawiając Weterana i nowy blok 1R robiąc albo czekając;
    - ostatni atak (druga fala na Chucka, 18) w tej wersji został skopiowany z ostatniego ataku w S6 (15) - dopiero po poniesieniu strat to zauważyłem. Straciłem 20Ż, 1E, 33K. Więc albo trzeba opisać inaczej straty, albo inny atak opracować.

    Tylko jeden blok wszedł w niszczenie obozu, ale poza tym w sumie bezstresowo zaliczone zadanie.
    Faktycznie policzyłem ochotników niedokładnie (podobnie konie w wersji z rekrutami), dzieki za uwage, poprawione.
    We wczesniejszych wersjach opisywałem opcje z uzyciem jednego weterana, w tej wersji ostatniej uznałem że zainteresowani zerkną obok jak to zrobic jednym weteranem, ale może faktycznie lepiej zamieścic wskazówkę, poprawione.
    Składy do ataku na obóz Chucka faktycznie nie wpisałem dobrze po skopiowaniu formułki.
    Dzięki za uwagi Gumencja i Jamz, troche sie pomyłek trafia przy żmudnym wpisywaniu wszelakich tagów, dlatego więcej poradników nie zamieszczam na forum, za duzo z tym żmudnej roboty
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 12.02.2014 o 22:40
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Informacyjny chaos, brak legend do strzałek, kreski jakieś, czcionki na obrazkach niewyodrębnione, brak kolejności wykonywania zadań.
    Fajna sterta informacji do opracowania i zredagowania.

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    To jest najlepszy poradnik na forum do tej przygody. Wszystko jest jasne, a każdy i tak powinien sam sprawdzić obozy.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    możesz dodawać do każdej wersji info że kto ma teraz genka MSW może w s4 obozy 9 i 44 oraz s5 obóz 29 i s7 obóz 18 można zamiast genków z konnicą wysyłać MSW z 1r tylko że to wydłuży czas robienia przygody ale wyzeruje strate koni

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak by na to nie patrzec ,to nie chce mi sie robic tej przygody

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    grafiki wygasły, poradnik przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod_Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.