Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Dzieci Sawanny - poradnik rozwojowy z Weteranem

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Uwaga na bloki na 35 , 41 i 42. Po ostatnim "leczeniu" m.in. dostępu do serwera zostały chyba jakieś bugi. Przedwczoraj nie zamknęło mi bloków na 41 i 44 a dziś na 35 i w trzy dni pozbyłem się dużej ilości elity. wygląda to tak, że po likwidacji obozu przywódcy potyczki w blokach nadal trwają do końca z potężnymi stratami. Robiłem tą przygodę bez problemów wiele razy z blokami, ale teraz to zaczyna być jakaś loteria

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    gratuluje poradnik prawie taki dobry jak moj

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie coś jest nie tak przy końcówce - dałem bloki na 41 , 42 i 43 . Przy czym są to bloki podwójne a na 43 potrójny (1Koń, 1R, Blok faktyczny) i bez problemów poszło wszystko do momentu gdzie drugi blok przegrał a rozpoczął trzeci - w tym momencie I fala poszła dobrze a duga fala skręciła na 43(twój generał zmienił cel) - co ciekawe to I fala i II fala szli w odległości palika i obaj albo powinni zostać przechwyceni albo żaden z nich .
    Walka w 43 trwała w sumie 1+1+5rund a wszyscy byli w środku więc nie ma mowy o tym by między rundami obóz był "aktywny" a jednak w jakiś dziwny sposób przechwycił mi weterana z II fali i wtopa że hej
    W sumie na ostatni atak idzie 9-ciu gienków i niestety z niezrozumiałych przyczyn nie wyszło .
    Testowałem to wcześniej w nocy - na samych rekrótach i poszło dobrze - musiałem jednak czekać na regeneracje i na drugi dzień kicha.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki za uwagi, ostatnie miesiące mam przerwe od tej gry (bujam sie w innej), więc teraz nic nie testuje. Sprawdze wszystko po powrocie. Linki z zapodaj nie działają, trzeba inne serwery wybierać bo tam szybko obrazki przepadają.

    Gra ma błedy (w sumie zawsze jakies miala) więc w zetknieciu z tymi błedami zadna taktyka nie da rady przewidziec zdarzeń. Mi przed publikacjami podawane bloki wychodziły, jeśli do dzisiaj coś w grze sie zmieniło to piszcie w komentarzach co i gdzie.

    Aha: dostałem prosby od graczy o podanie sumy wojsk które trzeba na przygode wyslać. Ja zwykle dysponowałem pewnymi nadwyzkami (populacja ponad 6000) więc nie liczylem ilu wysyłam. jesli komus chcialo sie policzyc to poprosze o te informacje.

    Zachęcam do odkrywania swoich oryginalnych dróg i ich opisywania tutaj, mapa jest po to z pokazanymi wszystkimi obozami aby takie alternatywne drogi mozna było ulokować.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    wknpim123: bloki z uzyciem dwoch weteranow jednoczesnie rozpatrywalem, ale wprowadza to dodatkowe komplikacje i ostatecznie porzucilem te testy bo to i tak byłoby niepopularne, ale jak najbardziej zachęcam do publikacji takich odkryc, może ktos sie pokusi aby robic to we dwóch graczy synchronizujac ataki? tez ciekawa opcja

    Czepi57: wedlug moich ogłedzin mapy nie ma mozliwosci przejscia pomiedzy obozami 30 i 31 aby nie zostac przechwyconym więc twoja porada jest błedna, jakbym sie jednak mylił to zamiesc obrazek z ustawienia ataku na 29

    edit: policzylem ile wojska potrzebuje gracz aby samemu skonczyc ta przygode i jest to dodane w pierwszym poście
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 08.04.2013 o 21:00
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #26
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam własnie zaliczyłem dzieci w wersji do zadania"za dużo zaproszeń niestety blok w s5 jest bład po zniszczeniu dowódcy walka w bloku trwa dalej 9 rund wygrałem ale strata 90 elitarnych i 32 konnych zabolała

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    jesli wczesniej zniszczyles obozy dowodcow w S4 to nie miala prawa trwac dluzej niz do zniszczenia tego dowodcy z S5, caly sektor znika i walki sie koncza, musiales pominac jeden atak w S4 (23 lub 24)
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał (a może ja nie zauważyłem), ale obozu 13 nie trzeba ruszać w S6. Wetek sobie spokojnie między górami przejdzie i nawet nie spojrzy w tamtym kierunku.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    ciekawe spostrzezenie, dotad niezauważone, gdy bede to robil to sprawdze, dzieki za uwage
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bloki w s3 i s5 wogole nie wchodza ... dzieki poradnikowi do tej pory 600Koni i 100 E w plecy....

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.