Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Zablokowane konto BŁĄD W OBSZARZE !!!!!

  1. #21
    Karlotka
    BB_xaar bardzo dziękuję za zainteresowanie w mojej sprawie, wiem że tam działacie abym odzyskała konto, jestem bardzo cierpliwa i czekam do konserwacji i mam nadzieję, że moja Karlotka ożyje wszyscy w gildii mnie strasznie wspierają za co również wam bardzo dziękuję, ale tak zastanawiam się co z naszymi zadaniami gidyjnymi zawiesily sie na oczekującym i nie chcą przeskoczyć w bieżące może po konserwacji wszystko wróci do normy, oby. Cierpliwość jest cnotą.

    Z wyrazami szacunku
    Karolina

  2. #22
    cosca
    mam ten sam problem, od piatku nie moge sie zalogowac, wyslalem maila z informacja o moim problemie, cisza...

  3. #23
    Karlotka
    No i dup...... po konserwacji nic nie naprawiono co z moim kontem czekam na konkretną odpowiedź bo nie wiem czy już zapomnieć totalnie o grze ?????

    Z poważaniem
    Karolina
    Ostatnio edytowane przez Karlotka ; 18.10.2012 o 08:32

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Wazyl
    Dołączył
    08.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety to było do przewidzenia. To nie pierwszy przypadek gdzie proponuje się czekać do konserwacji i po całym update nic z kontem się nie naprawiło. Prosiłbym jako Gm Gildii Żelazny Tron, przyjaciel Karoliny, współgracz i jako zainteresowany abyście postarali się naprawić jej konto, bo szkoda tych smsów które wysyłała, szkoda postaci na 41lvlu, bo szkoda jeszcze czasu jaki ta dziewczyna poświęciła dla tej gry oraz szkoda Karoliny.

    Dodatkowo utknęliśmy gildyjnie na zadaniach dla gildii. Otóż zadań gildyjnych nie możemy wykonywać bo nadal wiszą u graczy jako oczekujące. Nawet pomimo wyrzucenia zadania przeze mnie, gracze nadal widzą zadania a u mnie kolejne się nie pojawia. Tak więc konto naszej koleżanki sprawia wiele problemów technicznych i nie tylko jednego gracza ale całej gildii.

    Dziękuje za uwagę. Wazyl
    Ostatnio edytowane przez Wazyl ; 18.10.2012 o 09:07

  5. #25
    cosca
    ..jest 30 października, do te pory nie zalogowałem się na konto, cały czas ten sam problem. Dostałem maila od suportu gdzie mi odpisano, że jednym rozwiązaniem jest czekać, ale nie są w stanie przybliżyć do kiedy, a drugim startować od zera. Śmiechu warte, reklama w tv, a nie ma osób kompetentnych do naprawy. Rozumiem ze to wersja Beta, wiec logujemy się na własne ryzyko. No ale pieniądze trzeba było już na czymś robić... Szkoda, że już z tymi ludźmi w gildii nie jestem w stanie porozmawiać.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    No to wtopa

    przez przypadek w niedziele zamiast zadania dziennego zrobiłem zadanie gildyjne i mnie logło. Próbowałem się ponownie zalogować i wyskoczyło"OBSZAR SERWERA USZKODZONY" przez dwa i pół dania cztery razy pisałem do suportu zero odpowiedzi może jestem niecierpliwy ale przez ostatnie 5 miesięcy logowałem się codziennie.Po przeczytaniu tego wątku dziwie się że przez tak długi okres jest z tym problem nic z tym nie robią i nikt przed tym nie ostrzega a na pewno z mojej stówki się ucieszyli.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydalem na gre ponad 350 zł i nie moge wejśc na konto od 30 dni. Sprawe kieruję na policię , zgłaszam kradzież karalną powyżej 350 zł i nie wywiązanie sie z umowy/ regulaminu o dostepie do gry 9do tego za co zapłaciłem itp .

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też mam ten problem. Dział techniczny jest niestety całkowicie niekompetentny albo jest ich za mało, nie wiem. Uważam natomiast, że jeżeli nie otrzymamy jakichś konkretnych informacji dotyczących odblokowania kont i całkowitego wyeliminowania błędu to proponuję nagłośnić sprawę np. na Wykopie, aby ostrzec jak największą liczbę osób przed inwestowaniem czasu i pieniędzy w tę grę. Jest to niedopuszczalne aby przy takim rozreklamowaniu gry (tv, główne portale internetowe w kraju itp.) istniały błędy, które całkowicie uniemożliwiają do niej dostęp...
    Ostatnio edytowane przez EXiN ; 31.10.2012 o 03:11

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mniuch Zobacz posta
    Wydalem na gre ponad 350 zł i nie moge wejśc na konto od 30 dni. Sprawe kieruję na policię , zgłaszam kradzież karalną powyżej 350 zł i nie wywiązanie sie z umowy/ regulaminu o dostepie do gry 9do tego za co zapłaciłem itp .
    Hehe napisz co ci na policji powiedzieli

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Karlotka Zobacz posta
    No i dup...... po konserwacji nic nie naprawiono co z moim kontem czekam na konkretną odpowiedź bo nie wiem czy już zapomnieć totalnie o grze ?????

    Z poważaniem
    Karolina
    I jak sprawa wygląda dzisiaj (13.11.2012r)? Dostałaś jakąś odpowiedź? Czy tylko "czekaj cierpliwie" to jedyne rozwiązanie?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.