Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Weteran

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Weteran

    Witam mam pytanie do ludzi zajmujacych sie gra czy bedzie kiedys mozliwosc kupienia weterana w evencie. Osobiscie juz posiadam takowego ale pytam za ludzi ktorzy dolaczyli do gry juz po evencie wielkanocnym i macza sie z generalem 200 i nie stac ich na diamenty badz tez nie chca ich kupowac. Dziekuje za ewentualna odpowiedz i wasze wypowiedzi.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest wysoce prawdopodobne, ze jesli taka opcja bedzie (a pewnie bedzie )- to bedzie zablokowana dla ludzi juz posiadajacych weterana.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Jest wysoce prawdopodobne, ze jesli taka opcja bedzie (a pewnie bedzie )- to bedzie zablokowana dla ludzi juz posiadajacych weterana.
    Dlaczego zablokowana ?? Idąc twoim tokiem rozumowania to nie mogę zdobyć żniwiarza, bo mam szłoma, czy doświadczonego ??

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Jak już miałaby być blokowana to co najwyżej dla ludzi mających eventowego weterana ;]
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  5. #5
    mktiger
    bzdura, niby czemu posiadacz weterana z eventu nie mialby kupic drugiego
    a co on gorszy jakis, bo zaczal wczesniej gre?? taki event wtedy stracilby na znaczeniu

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A jak to jest z tym żniwiarzem? Bo napisane jest "Specjalista: Ponury Żniwiarz
    Ten generał ma takie same właściwości jak Doświadczony generał, jednak jego wygląd (menu gwiazdy) jest inny. Każdy gracz może posiadać tylko jednego generała tego typu"

    Właśnie się go dorobiłem i mieści tylko 200 wojaków

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i ?
    przeciez nigdzie nie jest powiedziane za ma miescic wiecej

    a wracajac czy weteran sie pojawi czy nie, wg mnie powinien byc i kazdy kto nie ma weterana lub ma 1 powinien móc go nabyć.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 16.10.2012 o 20:39

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja osobiście podczas eventu wielkanocnego cały dorobek wyłożyłem na młyny wodne które świetnie się spisują. Wiec obawą blokady na kupno weterana w "przyszłym" evencie nie muszę się martwić. Ale tak jak mówi set2g, powinna być możliwość kupna kolejnego. Tyle że zastanawiałbym się nad kwestią tego co powiedział "każdy kto niema weterana lub ma 1 powinien móc go nabyć." Padło hasło że osoby mające weterana z poprzedniego eventu nie mieliby możliwośći już zakupu kolejnego. Ale to nie mi tutaj decydować.

  9. #9
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    no i ?
    przeciez nigdzie nie jest powiedziane za ma miescic wiecej

    a wracajac czy weteran sie pojawi czy nie, wg mnie powinien byc i kazdy kto nie ma weterana lub ma 1 powinien móc go nabyć.
    a dlaczego osoby, które kupiły weterana za pisanki mają być poszkodowane?
    dlatego, że zaczęły grac wcześniej, a może dlatego, że zamiast na młyny wydali pisanki na generała?
    nie można dyskryminować ludzi za względu na długość gry lub zdobytych przez nie bonusów, winni powinni braku weterana są te osoby, które olały sprawę albo wydały pisanki na coś innego

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja bym nie byl zdziwiony jakby tam nie bylo zadnego weterana tylko cos nowego ale wtedy to bedzie dopiero marudzenie

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.