Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Żenada - więcej zepsuli niż poprawili

  1. #11
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie już coraz mniej zaczyna dziwić w tej grze .... zamiast naprawiać błędy to ludki z BB myślą TYLKO O TYM JAK NAM ZEPSUĆ GRĘ !!
    Zważcie na to ile czasu im zajęło, żeby poradzić sobie z dublowaniem premii ..... 5 miesięcy !!!!
    I myślicie, że świeże błędy są w stanie naprawić ???

    Xaar ma formułkę o przeglądarce i finito ...
    Dlaczego nie ma tutaj (w dziale technicznym) kogoś z supportu ???? Przecież taki człek by wyjaśnił wiele spraw (pod warunkiem, że by rzeczowo z nami rozmawiał, a nie na zasadzie: "taaaak, znamy i wiemy, ale kiedy naprawimy nie powiemy")

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Picasso zaskoczony polandja,coś jeszcze gdzieś takie problemy jak tu są,był jakiś gdzieś tam nie doczytałem.Ktoś gra na zagranicznych serwerach to poprosimy o opinię.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Ferodo, nie mam pojęcia gdzie leży problem: ja sprawdziłem na kilku różnych przeglądarkach, na kilku różnych kontach, na kilku różnych serwerach - sortowanie zawsze działało u mnie prawidłowo. U większości graczy również działa, jednak nadal kilka osób pisze, że u nich coś jest nie tak. Postaram się zdobyć więcej informacji o ewentualnej przyczynie.



    tak ta....tak samo działa jak sie postarasz zdobyć jakieś informacje tyle na temat
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 11.10.2012 o 22:37

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    na temat sortowanie to nie wiem co z nim zrobili ale raz mi dziala a raz nie, niestety czesciej i sortuje tylko na 1 karcie a na innych wywala na 1 jak probuje posortowac

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    tez mi raz dziala sortowanie a raz nie ... a ostatnio wikingow przez handel zgubilem ...wystawilem oferte zamiany wikingow na czarnych rycerzy i ani czarnych ani wikingow nie mialem w gwiezdzie...
    Nie wspominajac juz o ofertach ktore sie wystawia i nie zwraca sie na nie uwagi bo tez pewnie sporo w "czarna dziure" wpadlo....
    Do supportu nie zglosilem bo jak mam ich wypociny czytac, ze ciasteczka, ze cache, ze antywirusy mam zle albo ze bloki z pewnoscia stosuje i dlatego mam takie bledy z handlem to....ehhh

    Z reszta tworcy sa od tworzenia i zbierania sianka za klejnoty od biednych dzieciakow a nie od naprawiania bledow.... Przeciez to wersja beta w koncu ...
    Czyz nie xaar....
    Ostatnio edytowane przez Poznan_On ; 12.10.2012 o 15:30

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.