Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Żenada - więcej zepsuli niż poprawili

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Żenada - więcej zepsuli niż poprawili

    Handel po prostu nie działa, w nowym handlu upierdliwe było przewracanie stron i to, że nie zapamiętywało się sortowanie, ani nie było globalnego sortowania na wszystkie strony, ale to co jest teraz to jest kompletna żenada, znaleźć coś do kupienia wymaga klikania bez końca a na globalu dostałem odpowiedź od xaara "nie sortuj", k..wa na drzewo z takimi radami. Historia nie działa, wrzucam coś na handel nie pojawia się w ofercie, DNO!

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystarczy posortować raz - akcja ta powinna obejmować wszystkie wpisy, więc pozostaje tylko zmienianie stron.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    powinna to bardzo trafne określenie. Powinna, ale nie robi. Mało tego, przy każdym odświeżeniu samoczynnie zaznacza wszystkie filtry na oferty, ... było kiepsko, jest tragicznie...

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ferodo, nie mam pojęcia gdzie leży problem: ja sprawdziłem na kilku różnych przeglądarkach, na kilku różnych kontach, na kilku różnych serwerach - sortowanie zawsze działało u mnie prawidłowo. U większości graczy również działa, jednak nadal kilka osób pisze, że u nich coś jest nie tak. Postaram się zdobyć więcej informacji o ewentualnej przyczynie.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    niezrozumienie wynikające z niedomówienia.. mea culpa.

    xaar, włącz handel, ustaw filtry na dowolnie wybrane pozycje, np przygody, podstawowe i średnie. przejdź na np. 5 stronę i odśwież. O pozostałych, wczesniejszych babolach nie wspominam, bo o tym to już całe elaboraty powstały

    Sortowanie po artykule działa prawidłowo, przynajmniej u mnie. A raczej działa po prostu...

  6. #6
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak, problem z przeskakiwaniem między stronami i gubieniem informacji o zaznaczonych checkboxach (filtry) jest już znany.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    a to ok

    a nie ok, bo jeszcze jedna sprawa.. jakoś dziwnie w czasie nieaktywności w grze dynie się "zamrażają" w produkcji. Wylogowałem się2:10h przed zbiorem, wchodze po 1:50h a dynie mają... suprise! 2:10 do zbioru. Sprawa ma miejsce na małym i zwykłym smętarzu, na imponującym zbiory są zgodne z czasem. Ale imponujące sa zbufowane, więc może dlatego tylko.
    Ostatnio edytowane przez Ferodo ; 11.10.2012 o 20:08

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żenada to mało powiedziane....

    Rano spokojnie przyglądałem się jak wszyscy jechali równo BB_xaara.
    Spokojnie tylko potwierdziłem część błędów. Wieczorem wielkie paniska się noszą i czaty blokują..... a konkretnie nic napisać nie potrafią. Aby wszytko było z mojej strony w jednym miejscu.

    Co nie działa:
    - Historia handlu padła, BRAK
    - sortowanie o którym mowa wyżej
    - surowce z wczorajszego handlu zniknęły bezpowrotnie
    - błędy w ilościach jednostek generałów (wartości na minusie np. -70)
    - brak możliwości dania kosza egzo znajomemu (nie zaskakuje i siedzi w gwiazdce)

    Jakoś wcześniej tylko problemy sortowania występowały. Na TSOtestingu też aż tak źle nie było.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może wkońcu wywalicie to dzielenie na strony i nie bedzie problemu

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dokladnie 20 minut przestal u mnie dzialac w ogole handel_nie moge wstawic zadnej oferty(czyszczenie cache nie pomoglo jak zawsze zreszta).Kolejna sprawa,ktora miala byc naprawionao kupieniu towaru np.z 3 strony wracamy do pierwszej_sic

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.