Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Bład w czasie produkcji dyń

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Bład w czasie produkcji dyń

    Trzy małe cmentarze dyniowe postawiłem około godziny 8. Teraz jest godzina 12 a czas produkcji zaczął iść od nowa. Chwilę wcześniej do zakończenia produkcji było 4h 56 minut. Teraz mam 7h 52minuty. Dyń na polu jest nadal 45.

  2. #2
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    U mnie taka sama sytuacja. Zbuffowałem pod koniec produkcji, a tu się okazuje, że zostało mi jeszcze... ponad 3 godziny.
    No fuck was given that day.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam,wydaje mi sie z zresetowalo mi w momencie pojawienia sie nowego zadanie od NPC.

  4. #4
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystko jest posrane .... błąd błędem kryty ....
    Miałem zadanie rzucić 2x ciemność .... rzuciłem a zadanie 0/2 ... to wyprodukowałem kolejne 2x ciemności i rzuciłem ... i dalej 0/2 mimo relogów ....
    Xaar pisz do supprortu, żeby oddał mi 20 dyń, bo wyprodukowałem 4x ciemności bezużytecznie !!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tez mam podobny problem z dyniami... Posioadam II poziomu smentarz i nie dostałem dyni po 4h... Widac sytacja bardzo zlizona do geologa...
    Irytacja na maxa... dzis juz stracilem miecze ze stali na handlu :/ i teraz jeszcze to... ... ...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    mam to samo, paranoja.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A u mnie po zatrzymaniu produkcji na cmentarzu czas i tak idzie dalej. Zatrzymuje 40 minut przed końcem na 10 minut i po uruchomieniu zostaje 30 minut do końca produkcji.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś ta sama sytuacja na małym smetarzu. 4h do końca produkcji a za chwile czas idzie od nowa. Dyń z pola nie ubywa.

  9. #9
    grim_reaper
    Ta sama sytuacja , przez 30 godzin zeszlo moze po 2 dynie z malych pol , to sa jakies zarty.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @skiper10
    Akurat to nie jest bug bo tak jest od początku powstania tej gry, jeśli osadnik ruszy z cyklem produkcyjnym to dokończy produkcje ( czas idzie ) tyle że na zatrzymanej produkcji nie odda wyprodukowanego dobra do magazynu.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.