Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ilośc cmętarzy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ilośc cmętarzy

    Hej, moje pytanie jest takie:
    -czy można mieć tylko 3 Imponujące cmentarze (smentarze) W OGÓLE przez cały czas trwania eventu? Czy jeśli wytworzę z nich wszystkie dynie, to limit się odnawia i mogę kupić kolejne Imponujące cmentarze np kosztem limitu z małego albo zwykłego cmentarza i wtedy przepada na nie limit?
    -ile w ogóle można mieć cmentarzy poszczególnych rodzajów? (widzę, że Imponujących chyba tylko 3 liczyłem, że 13...)
    Po prostu nie chcę zaczynać produkcji dyń i budować średniego i małego cmentarza, jeśli po wytworzeniu ich z Imponującego cmentarza będę mógł postawić kolejne 3 Imponujące cmentarze
    Jeśli może napisać ktoś, kto ma kompletny i pełny stan wiedzy na ten temat, a nie tylko jak mu się wydaje, to z góry dziękuję

    Pytam, bo na początku było mówione, że mogą pojawić się pewne różnice między tym, co ukazało się na serverem testowym a tym, co ujrzymy na zwykłych serverach.
    Ostatnio edytowane przez Inglorionus ; 11.10.2012 o 11:57

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Identycznie jak na testowym: 3x100, 3x85 i 3x45

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ok, dziękuję

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.