Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: "obszar serwera uszkodzony" - czy komuś support naprawił ten problem?

  1. #11
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W przypadku zablokowania konta w wyniku błędu gry (wbrew pozorom, zdarza się to rzadko), nigdy nie nakazujemy resetu konta. W takiej sytuacji są dwa rozwiązania:

    a. rozwiązanie (zazwyczaj) dłuższe: poczekanie na poprawkę - może to trochę potrwać.
    b. rozwiązanie szybsze: rozpoczęcie od nowa + rekompensata.

    To gracz podejmuje ostateczną decyzję.

    PanCzarny, mimo wszystko sugeruję, by poczekać do dzisiejszej konserwacji.

  2. #12
    Osadnik Awatar Boski_Caesar
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Z tymi zniknięciami to ja widzę że raczej nie rzadko... Co zrobić żeby tego uniknąć? Ja czekam prawie dwa tygodnie na odzyskanie wojska. Nie da rady przywrócić backup'a? Chwila i po sprawie...

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Boski_Caesar Zobacz posta
    No niestety Marlice mylisz się. Przede wszystkim priorytet ma zawarta przez Ciebie umowa o świadczenie usług między Tobą a Ubisoftem. Zawarłeś tą umowę rejestrując konto i zaznaczając opcję "Zgadzam się na warunki ogólne oraz politykę prywatności". Jednoznacznie zaakceptowałeś wszystkie warunki zawarte w tych dokumentach.

    Tu nie płacisz za grę. Płacisz za różne dodatki, które otrzymujesz i ze swej strony Ubisoft się wywiązuje znakomicie. Ale Ty jesteś tylko Użytkownikiem, bo właścicielem kont i wszystkiego co na nich jest pozostaje nadal Ubisoft.
    Nie no masz racje, ale skoro nie mogę korzystać z tych dodatków to jest wszystko w porządku i mam po prostu przyjąć, że dałem się nabić w butelkę tak?
    Bo jeżeli tak to złoty interes nic tylko samemu taką grę napisać .

    Pozdro.

  4. #14
    Osadnik Awatar Boski_Caesar
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    A kto Ci broni Marlice Dostałeś diamenty za które zapłaciłeś? Dostałeś. Więc Ubi wywiązał się ze swojej strony. Ubi nie gwarantuje bezawaryjności swoich produktów.

  5. #15
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Boski_Caesar, jeśli faktycznie czekasz na powrót jednostek już 2 tygodnie, proszę dokładnie opisać sytuację i przesłać wiadomość do Supportu. Jeśli chodzi o problemy tego typu, da się je rozwiązać dość szybko.

    Marlice, o ile dobrze kojarzę, to Twój problem dotyczy migracji konta z serwisu Facebook do UPLAY, nie ma nic wspólnego z komunikatem "obszar serwera uszkodzony".

  6. #16
    Osadnik Awatar Boski_Caesar
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    No ja własnie z supportu dostałem informację, że mam czekać. Póki co support usunął mi te "niewidzialne" jednostki, które niczym z trenów Kochanowskiego "pełno nas a jakoby nikogo nie było" gdzieś w systemie się szwendały.

    Teraz mam czekać na prace konserwacyjne które mają mi je przywrócić.

    A co z tym backup'owaniem kont? Bo to bez sensu czekać tak za każdym razem. W innych grach wystarcza jedna wiadomość do wsparcia i konto wraca do stanu np. sprzed kilku dni. Kiedy tu będzie tak?

  7. #17
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Boski_Caesar, niektóre skrypty mogą zostać uruchomione tylko podczas przerwy technicznej, gdy serwery są w trybie konserwacji. Tak jak mówi odpowiedź z Supportu, proszę poczekać - jeśli jednostki do Ciebie nie wrócą, poinformuj o tym Support. Na pewno uda się wyjaśnić tę sytuację i nie będziesz stratny.

    Natomiast jeśli chodzi o kopie bezpieczeństwa - oczywiście regularnie wykonujemy tzw. backupy, jednak cofanie postępów gracza nie jest rozwiązaniem. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych, należy pisać do Supportu.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no wiec zobaczymy co bedzie jutro , po konserwie , czy odzyskamy nasze konta w co raczej watpie bo znam kilka osob ktore czekaja na to juz kilka tygodni !

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czekamy na Was Gildianie! Miejmy nadzieje, ze te nabijanie nas ciagle w butelke kiedys sie skonczy, jeszcze z miesiac dwa i ze stuosobowej gildii nie ostanie ani lebek, moze chca robic miejsce nowym graczom na serwerze pozbywajac sie starych ktorzy juz dawno nie ladowali gotowki?

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Amerykanie mieli dziś awaryjną konserwacje serwera ponieważ po odpaleniu serwera ZUES pojawiły się Crashe dobrze nam znane. Z tego co zrozumiałem to znalazło się trochę osób którym ta konserwacja przywróciła konto po błędzie "obszar serwera uszkodzony". Jeśli ktoś chce przybliżyć sobie wątek i napisać coś więcej o temacie, jest on tutaj: http://forum.thesettlersonline.net/t...After-Rollback (tylko bez komentarzy że piszę bzdury jeżeli przeczytałeś tylko parę stron w wątku)

    No i tak btw, rano zastanawiałem się jak może brzmieć po angielsku "obszar serwera uszkodzony" aby pomoc sobie googlami i zobaczyć co się dzieje na anglojęzycznych forach i czy mają podobny problem. Jakie było moje zaskoczenie gdy pierwszy post w technical issues brzmiał "Server Zone Crashed?".

    EDIT:
    Jak wspomniał BB_xaar w następnym poście, problem amerykanów dotyczył zupełnie czego innego.
    Ostatnio edytowane przez PanCzarny ; 10.10.2012 o 19:36

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.