Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Wątek: "obszar serwera uszkodzony" - czy komuś support naprawił ten problem?

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzisiaj niestety przytrafiło mi się to samo. Zgłoszenie do supportu wysłane dzisiaj ok. godziny 16:30, jak na razie bez odzewu...

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    REP_2 ile czekałeś ja od niedzieli borykam sie z tym problemem, wyslalem juz 3 maila do supportu i narazie bez odpowiedzi

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB_xaar

    Witam ponownie...
    przeczekałem kolejna konwersacje systemu i nadal generał nie powrócił do moich rąk, że niby mam wydać teraz 2k złotych monet na kupno następnego? (czwartego) bo trzeci zbłądził podczas tamtej awarii ?? ;>

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB_xaar

    Kiedy można się spodziewać naprawienia tego błędu? Przeczekałem przerwę konserwacyjną i na konto jak się dostać nie mogłem tak nadal nie mogę, informacji z supportu też żadnej... To jest jakaś kpina. Z waszego błędu coś nie działa i skoro wiadomo jaka jest przyczyna to powinno to zostać naprawione od ręki. ŻENADA.

  5. #55
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bambeq77, problem należy zgłosić bezpośrednio do Supportu (o ile jeszcze nie zostało to zrobione) - proszę wyraźnie zaznaczyć, że dzisiejsza konserwacja nie przyniosła żadnej poprawy.

    EXiN, tak jak już pisałem (Prywatna Wiadomość), problem z komunikacją z Supportem występuje, ponieważ użyłeś opcji "proxy mail" podczas rejestracji konta The Settlers Online. Wskazówki nt. rozwiązania znajdziesz w Prywatnej Wiadomosci (forum) ode mnie.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ręce opadają jak się czyta Twoje odpowiedzi BB_Xaar.... Użytkownik się pyta o to kiedy będzie mógł się dostać na swoje konto a Ty o dupie maryny....

  7. #57
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Krang, niektóre sprawy mogą zostać wyjaśnione wyłącznie przez Support - niestety moja wiedza techniczna jest dość ograniczona, więc nie jestem w stanie przewidzieć kiedy dane utrudnienie zostanie rozwiązane/usunięte.

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o zes
    BB xar będąc zwykłym graczem udzielił bym pewnie lepszej odpowiedzi niż ty.
    Sorka nie jestem na Twoim miejscu ale za darmo nie będąc na liście płac pewnie po burzy mózgów z graczami udzielił bym o wiele lepszej odpowiedzi.I wielu wskazówek co jest nie tak ale jeśli macie graczy za przeproszeniem głęboko tam gdzie słońce nie dochodzi.To za przeproszeniem po co tu jesteś ??
    Po to by siać zamęt wśród graczy ??
    Po to by robić graczy w balona ( najlepiej w banana)
    Po to by brać kasę od BB i skupić się na wklejaniu głupich bardzo głupich odpowiedzi ??
    Bo Twoje odpowiedzi świadczą o tym że nie masz zielonego pojęcia o samej grze,silniku gry(o tym to ja nie wiem ale ja tylko gram),ale jako człowiek odpowiedzialny na Polskę powinieneś wiedzieć o wiele więcej od zwykłego gracza.A śledząc Twoje wypowiedzi śmiem twierdzić że jesteś takim samym ignorantem jak moja żona (przepraszam swoją żonę ) No ona nie musi się znać na tym co TY powinieneś mieć w małym palcu jeśli nie to proponował bym na Twoje stanowisko swoją żonę.
    Zawsze można wtedy udzielić odpowiedzi ze się nie zna jak TY BB a będzie pisać to samo co TY.

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam!

    kilka faktów na temat błędu - "obszar serwera uszkodzony"

    - support nie wie kiedy zostanie rozwiązany powyższy błąd i czy w ogóle zostanie rozwiązany, jeżeli już to nastąpi to z pewnością podczas jednej z przerw konserwacyjnych
    - w ramach rozwiązania problemu na chwilę obecną proponowane są dwa wyjścia:
    1) czekanie... czekanie i jeszcze raz czekanie, aż pewnego czwartku zostanie błąd naprawiony lub nie zostanie...
    2) reset konta - startujemy na tym samym serwerze ze starą listą znajomych, oczywiście level 1 tracimy wszystkie budynki oraz specjalistów, jest możliwość odzyskania zakupionych klejnotów
    - support nie gwarantuje czy powyższy błąd zostanie kiedykolwiek rozwiązany

    mam nadzieje ze udzieliłem kilku istotnych informacji, niestety jestem jedną z osób, które straciły dostęp do konta.

    PRZESTRZEGAM przed inwestowaniem "większej ilości" realnych pieniędzy. Pewnego dnia może spotkać to każdego z Nas, ja straciłem 7 miesięcy gry oraz oczywiście PLN'y

    Nawet wybierając reset konta istnieje możliwość ze ponownie za jakiś czas problem wróci i ponownie stracimy czas oraz pieniądze.

    POZDRAWIAM!

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dzięki keros wiem że z tego względu coraz mnie ludzi wydaję kasę i oby tak dalej reklama

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.