Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Przygoda Okradać bogatych - zmiany % w dropach ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj

    Przygoda Okradać bogatych - zmiany % w dropach ?

    Witam,

    Jestem ciekaw czy ktokolwiek jest w stanie mi wyjaśnić jak jest możliwe że z ok 15 dropów z tej przygody tylko dwa razy trafił się granit
    o ile się orientuję to jest 50 na 50 - kwestia tylko ilości.

    Żeby było śmieszniej ani razu zamka,kwiatków czy doładowania.

    ilość dropów może i jest większa - dokładnie nie wiem gdyż nie liczę ale od kilku dni robię po 2 x dziennie bogatych.

    Egzo mam w ilości 4k a tartaki pracują ...

    ps czy ktoś trafił biały zamek ostatnio - jestem bardzo ciekaw czy ja mam takiego pecha czy te 3% spadły do 0,03 ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    warto pochodzić czasem na matematykę i pouczyć się trochę o prawdopodobieństwie, a później płakać.
    Pozdrawiam, Żanet Kaleta.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pierwsza sprawa:

    Od tego chyba jest forum by się zapytać, nie chce mi się szukać zeszytów by Ci dokładnie wyliczyć prawdopodobieństwo zaistniałej sytuacji gdzie przy opcjach 50%/50% przy 15-krotnym "losowaniu" 13 razy wypada A. Ale tak na "chłopski rozum" to jest mało prawdopodobne.

    (uznaję tutaj że to było 15 choć mogło być więcej nie liczyłem ile dropów dokładnie było)


    Druga sprawa:

    Jeżeli odwiedza się wątek na takim forum to powinno się coś wnieść do niego, a jeżeli interesuje Cię tylko wypisywanie swoich mądrości to zapraszam na portale typu Interia,WP czy Onet - tam na pewno się przydasz.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ulong jest trollem.

    Od około półtora miesiąca widać, że został zaniżony drop granitu. We wszelkich przygodach wśród moich znajomych granit pada aktualnie duuuuużo rzadziej.
    Szkoda tylko, ze o takich zmianach w balansie nie informuje nas twórca gry.

    Popieram tą zmianę, ponieważ powinien to być rzadki surowiec. Bo na początku gry padał bardzo często.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Żadnych zmian nie wprowadzano, to że jest 50% to nie jest to zapewnione, za każdym razem masz 50% szans tak jak przy rzucaniu monetą, albo orzeł albo reszka i teoretycznie masz 50% ale czy jak zaczniesz rzucać monetą to tak będzie? A jeśli dwie osoby będą rzucały monetami, to czy ich wyniki będę identyczne? Oczywiście ze nie. Tematów odnośnie szans na zdobycie tego czy tamtego jest sporo, ale co poradzić na to ze ktoś ma wiecej tego a inny tamtego?

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    tak, tylko Zakręcony powiedz mi ile razy przy 6 rzutach trafisz 6 razy orła ? na co najmniej 15 dropów 2 razy granit.

    Mnie to osobiście irytuje. Żeby chociaż powiedziane było że coś zmienione to ok.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Moje ostatnie 5 dropów było z granitem, ale pamiętam też, że był okres, że ciągle miałem egzo. Widocznie po prostu macie pecha.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja mam juz 7 drop z kolei granit moze "zmniejszyli" bale?

    zamek zdobyty 7 dni temu.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    no na bank zmniejszyli bale bo mi ciagle granit leci i zaczyna mi belek egzo brakowac

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    farciarz
    a mi 221 drop w czarnych i 3x granitu czy 6x belek niet --znowu ruda

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.