Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: lagi na serwerze lub sam nie wiem już co

  1. #91
    Początkujący Osadnik Awatar EeEzEe
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Modzie Soliren,
    swoim stwierdzeniem: "Wyjątkiem są osoby które mają problem z zachowaniem kultury osobistej na forum dyskusjnym." przywołałeś mnie nieświadomie do tablicy, więc grzecznie przy niej staję i odpowiadam. Na początek proponuję byś zbanował siebie na tydzień i sięgnął po podręczniki do języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej. Dlaczego? Otóż dlatego, że kwestia poprawności językowej wiąże się nierozerwalnie z pojęcie kultury osobistej, a błędy, które popełniasz świadczą o jej braku na elementarnym poziomie. Ty nawet nie wiesz, że zwykle po przecinku nie piszemy z wielkiej literki. Niestety, miejsce jednostki w społecznej hierarchii określane jest również na podstawie języka, którym się ona posługuje i samo istnienie przedrostka MOD_ nie wystarczy by zagwarantować sobie u wszystkich szacunek. Konia z rzędem temu, kto znajdzie w Twojej wypowiedzi jedno bezbłędnie napisane zdanie (sic!). Łacińska sentencja w sygnaturce pod dramatycznie okaleczoną wypowiedzią w języku ojczystym jest dla mnie absolutną apoteozą przerostu formy nad treścią.
    Życząc sukcesów w sprawach ważnych pozostaję w szacunku,
    Marek/EeEzEe

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Soliren Zobacz posta
    Dzień dobry,

    Większość graczy którym nałożyłem blokadę, po odpoczynku została ona zdjęta. Wyjątkiem są osoby które mają problem z zachowaniem kultury osobistej na forum dyskusjnym.
    Pewnie dlatego żeby było łatwiej określić kto ma problemy z zachowaniem kultury osobistej wątek o modzie Soliren został z forum usunięty. Bana nadal mam, choć nie przypominam sobie żebym popisywał się brakiem kultury, proszę o jakiś dowód... być może standardy kultury wobec moda są bardzo wyśrubowane - tego nie wiem, wiem za to że standardy kultury moda wobec graczy są na niskim poziomie, w zasadzie na dnie. Pamiętaj modzie zarabiasz dzięki graczom i spełniasz wobec nich funkcję służebną, ty jesteś dla nas nie my dla ciebie.
    Ostatnio edytowane przez pkos997 ; 14.10.2012 o 18:38

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Soliren Zobacz posta
    Przypominam że obowiązują tutaj jasne zasady zachowania. Kolejne zachowania mające znamiona buntu, nawoływania do niego oraz zakłócania porządku rozmowy na chat, mogą zakończyć się banem stałym.
    Przepraszam, KTO sformułował tak idiotyczne (bo inaczej tego nie można nazwać w tym wieku i w tym kraju) treści (zasady)? Przecież nie żyjemy w Białorusi czy Chinach. Wyluzujcie trochę z egzekwowaniem chorych "zasad", albo poczekajcie z tymi psychopatycznymi akcjami aż profesjonalny BB/Ubisoft najpierw naprawi hurtowe problemy z grą, bo w ich rozwiązanie jakoś nie angażujecie się tak jak w blokowanie swobody wypowiedzi w zakresie ujawniającym skalę problemów z tą grą i wynikających z tego skutków (akcje, petycje).

    Jak widzę robicie (moderatorzy) wszystko aby wyłączyć ludziom tryb myślenia. Obudźcie się, bo komunizm mamy za sobą a wojska radzieckie wyjechały wystarczająco dawno abyście zrozumieli, że żyjemy w demokratycznym państwie.

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Soliren Zobacz posta
    Wyjątkiem są osoby które mają problem z zachowaniem kultury osobistej na forum dyskusjnym. Oblokowanie banów wiąże się z prośbą i rozmową jednego z graczy, który wstawił się i poprosił o zmniejszenie kary dla użytkowników biorących udział w akcji o godzinie 20:00 na g7 na serwerze drugim.
    Przypominam że obowiązują tutaj jasne zasady zachowania. Kolejne zachowania mające znamiona buntu, nawoływania do niego oraz zakłócania porządku rozmowy na chat, mogą zakończyć się banem stałym.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

    Cytat za Zasadami Ogólnymi The Settlers Online:



    Przypomnę także że do składania uwag, pretensji, skarg i odwołań służy formularz kontaktu z supportem, lub email do supportu, ani forum dyskusyjne ani chat wewnątrz gry do tego nie służy, i tworzenie takich wątków lub próba podburzania chatu może zakończyć się czasową lub stałą blokadą.

    Dla niecierpliwych dodam że Support pracuje od poniedziałku do piątku, w soboty i niedziele nie pracują.
    Witaj

    Nie wiem jakim cudem dostałeś stanowisko moderatora forum co musiałeś zrobić lub komu... jakim to prawem uważasz się za sędziego (ale ty to chyba uważasz się za Boga) i decydujesz o banie czasowym lub stały bo ktoś wytkną Ci twoje infantylne zachowanie(Ty to nazywasz brakiem kultury). Wszyscy gracze popełnili jednakowe wykroczenia i co? Jedyne co powinno nastąpić po piątkowej akcji na G-7 to podanie się do dymisji moderatora forum soliren'a. Przestań w końcu kasować niewygodne posty na swój temat i zapoznaj się z opinają graczy co sądzą o twoim zachowaniu

    Czy na moderatora forum nie była potrzebna znajomość języka polskiego jak widać nie

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie powielając wytykania błędów i innych ... w Pełni świadomie podpisuję się pod powżyzszym postem popierajac jego treść i założenia i apeluje o odblokowanie tych którym został niesłusznie nałożony stały ban.

  6. #96
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moze zróbcie sobie nowy topic bo co ma zachowanie jakiegos moda do lagów...

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    moze zróbcie sobie nowy topic bo co ma zachowanie jakiegos moda do lagów...

    Ano to że ludzie którzy próbują na różne sposoby zwrócić uwagę na błędy , lagi i inne niedociągnięcia w grze zostali bardzo szybko wyciszeni poprzez bany w tym również permanentne ... Natomiast topic o modzie został bardzo szybko wykasowany ...

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Soliren Zobacz posta
    Przypomnę także że do składania uwag, pretensji, skarg i odwołań służy formularz kontaktu z supportem, lub email do supportu, ani forum dyskusyjne ani chat wewnątrz gry do tego nie służy, i tworzenie takich wątków lub próba podburzania chatu może zakończyć się czasową lub stałą blokadą.

    Dla niecierpliwych dodam że Support pracuje od poniedziałku do piątku, w soboty i niedziele nie pracują.
    Pewnie, że poszła skarga do supportu na zachowanie moda i jego niekulturalnego zachowania na chatcie.
    Na szczęście jestem cierpliwy i poczekam do poniedziałku.

    P.S.
    Pan moderator zapomniał dodać, że support pracuje w godz. od 11.00 do 20.00

  9. #99
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat zamykam do czasu jego oczyszczenia (16.11.)

    Pozdrawiam
    Cormax

  10. #100
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    aanoonaa, sprawy ewentualnej rekompensaty proszę wyjaśniać bezpośrednio z Supportem - sytuacje tego typu są rozpatrywane indywidualnie.

    miki752012, Support nigdy nie nakazuje jakichkolwiek resetów. Jest to rozwiązanie "na szybko", jednak zawsze staramy się pomóc. W przypadku błędu na wyspie gracza, to właśnie gracz decyduje co dalej. Może albo poczekać albo rozpocząć od nowa (z rekompensatą). Decyduje gracz, nie Support.

    de_vile, pisałem już kilka razy, że problem z przygodami dotyczy przygód zakupionych "przed" ostatnią konserwacją - przygody zakupione "po" funkcjonują prawidłowo. Co więcej, każdą taką "popsutą" przygodę (taką, w której jest za dużo uczestników) można zgłaszać do Supportu z prośbą o rekompensatę.

    AnTurek, bardzo proszę przesłać zgłoszenie do Supportu - tak jak pisałem, niektóre przygody (zakupione przed ostatnią konserwacją) mogą się tak zachowywać, jednak są przyznawane za to rekompensaty.

    A teraz dwie sprawy "ogólne":
    1. O ofertach aktywnych podczas ostatniej konserwacji nadal nic nie wiem - poza tym, że pojawiło się sporo zgłoszeń o ich zniknięciu. Sprawę przekazałem do techników, gdy się czegoś dowiem, to o tym od razu napiszę.

    2. Wprowadzanie zamieszania na czacie nie jest mile widziane i może doprowadzić nawet do stałej blokady czatu. W związku z tym: tak, zakłócanie porządku na czacie jest czymś, czego należy unikać. Jutro w ciągu dnia postaram się wejść na czat serwera Nowy Świat - chętnie porozmawiam o opisywanej przez Was sytuacji.

    Niestety już teraz mogę napisać, że obecnie (nadal) nie dysponuję konkretną datą poprawy lagów. Temat pozostawię zamknięty.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.