Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Lustrzane oferty- pytanie otwarte od BB

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Lustrzane oferty- pytanie otwarte od BB

    Ograniczenie handlu z nowymi znajomymi zostało wprowadzone zgodnie z argumentacją BB po to, aby zapobiegać oszustwom polegającym na wysyłaniu ofert lustrzanych naiwnym graczom. Abstra***ąc od tego na ile za nieuwagę i nieuczciwość niewielkiej części graczy uzasadnione jest karanie wszystkich (a tak odbieram tę blokadę ja sama i spora część aktywnie handlujących graczy), chciałabym jeszcze raz zadać pytanie, które co prawda padło w wątku o nowym handlu, ale nie doczekało się odpowiedzi.

    Jeśli w nowym systemie handlu nie ma potwierdzeń każdej transakcji, to skąd miałyby się brać lustrzane oferty?

    Ja rozumiem, że przedtem można było zaakceptować lustrzankę przez nieuwagę podczas akceptowania 10 innych ofert przychodzących po wystawieniu czegoś na rynku, ale teraz tego nie będzie, każda oferta przychodząca na skrzynkę to będzie coś specjalnego i uważam, że jeśli ktoś w tej sytuacji będzie dziwną ofertę akceptował, to wynika to tylko z jego gapiostwa i absolutnie nie trzeba dostosowywać do tego gry dla wszystkich.

    EDIT: wykropkowane słowo znajduje się w słowniku języka polskiego i nie jest wyrazem wulgarnym. Fakt, że wykropkowuje je na forum nie mogę się zdecydować czy jest bardziej śmieszny czy żałosny.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiesz. Poruszyłaś interesujący temat. Jak tak by sie teraz zastanowić to faktycznie przy akceptacji transakcji wszystko odbywa się automatycznie. Więc lustrzanych ofert nie ma. Bo teraz buffy już można normalnie sprzedawać.

    Suma sumarum fakt co z tymi "lusterkami" :P ?





  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest kolejny dowód na to, że w tej grze sporo zmian wchodzi na "hypcika" (śmieszne to, bo zmiany które były planowane wcześniej wchodzą kilka miesięcy później).

    Pięknie pokazałaś, że:
    - uwagi graczy pisane na forum, czy gdzie indziej są traktowane wybiórczo i po macoszemu (tzn. że czytają, taaak czytają .... ale nie wszystko )
    - BB chce wprowadzać zakazy (zakazy, duuuuużo zakazów, ograniczeń etc.) aktualnych rzeczy, nie zastanawiając się jak może to wyglądać w przyszłości (dziwne to bo testy nowego handlu na testowym trwały długo) i jak będzie oddziaływać na graczy.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Myślę że nie masz racji wallycsw1976 z tym, że oni wprowadzili cokolwiek bez refleksji, jak to wpłynie na graczy.
    Ustawili coś takiego, bo żeby sprzedać coś komuś, kogo nie masz w znajomych, musisz wystawić ofertę przez targowisko ogólne. Ponieważ teraz oferty wiszą na handlu dużo dłużej niż 10 minut, to zazwyczaj każdy w danej chwili coś tam ma wystawione. Więc żeby sprzedać komuś spoza znajomych COKOLWIEK, musi wykupić dodatkowy slot w kantorze. Za monety albo za klejnoty.

    Brzmi jak teoria spiskowa? Może, ale innego wytłumaczenia dla tej blokady - jak słusznie i cierpliwie wypunktowała założycielka topicu - NIE MA.

    Czekamy na odpowiedź, Administracjo.

  5. #5
    Osadnik Awatar Ocelot
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Katrin3 Zobacz posta
    Więc żeby sprzedać komuś spoza znajomych COKOLWIEK, musi wykupić dodatkowy slot w kantorze. Za monety albo za klejnoty.
    Głupstwa wypisujesz. Wystarczy anulowac istniejącą ofertę (3 sekundy), wystawić dedykowaną dla znajomego, a po chwili można z powrotem wystawić poprzednią.




  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ocelot ma rację, teraz po anulowaniu oferty nie trzeba czekać, automatycznie jest możliwość wystawienia kolejnej oferty bez ponoszenia kosztów, a jeśli ktoś ma kilka slotów wystawionych to anuluje darmowy, wystawi kolejną ofertę w miejscu bezpłatnego.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    zakręcony, ty wiesz, że to nie jest to pytanie, na które miałeś odpowiedzieć? ;d
    wszyscy napewno doceniają to, że starasz się pomóc, ale wiesz... To co robisz w może być także bardzo sprytną metodą manipulacji i oszustwa

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tindaloo: tamto jest kierowane do BB czyli do BB_Xaar, ja jestem tylko moderatorem i o większości idei jakie przyświecają deweloperom nawet nie wiem.

    Pozdrawiam
    MOd_Zakrecony

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    127
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ocelot Zobacz posta
    Głupstwa wypisujesz. Wystarczy anulowac istniejącą ofertę (3 sekundy), wystawić dedykowaną dla znajomego, a po chwili można z powrotem wystawić poprzednią.
    No dobrze, słowo "musi" użyłam błędnie, ale w praktyce mało komu będzie się chciało anulować swoją ofertę, żeby wystawić drugą, a za chwilę znowu wystawiać taką samą (zwłaszcza przy obecnych lagach w kantorze!), i raczej kupi nowy slot za te kilka monet.

    Nieważne.
    Nadal czekamy na odpowiedź administracji, po co blokada na 24h. Używając metafory: jaki jest sens zamykać drzwi, a potem udzielać instrukcji, jak wejść oknem.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ograniczenie w nowym handlu wprowadzono .... na prośbę graczy. Takie małe sprostowanie.
    Gracze chcieli, żeby BB coś zrobili z tymi lustrzanymi ofertami.
    Tyle, że rozwiązanie tego problemu się niezbyt im spodobał.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.