Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Darkness + very strong light - pytanie do supportu

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i zapomnieliscie o tym ze wejsc na wyspe i dac bufa/debufa mozna tylko do kogos, kogo ma sie w znajomych.....a znajomemu czyli friendowi ciezko dac takie coś. czyli niewypał. pomysł dobry gdyby dało sie to dac kazdemy...swietny podkład pod przyszłe pvp i bacik na oszustow. jak zwykle nie przemyslane do konca ehhh BB ma jakis pomysł...niech napisze na forum co zamierza...gracze wyłapia tego typu błedy....i potem zaczna robic...i znowu kolosalna praca programistów (jak z zadaniami gildiowymi) psu na bude

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    no i zapomnieliscie o tym ze wejsc na wyspe i dac bufa/debufa mozna tylko do kogos, kogo ma sie w znajomych.....a znajomemu czyli friendowi ciezko dac takie coś. czyli niewypał. pomysł dobry gdyby dało sie to dac kazdemy...
    Mimo to mam obawy. Wystarczy ze ktoś się podszyje pod wymianę loota, albo koszyków - ofiarę można znaleźć sobie na g7 bardzo łatwo. Więc jak ktoś mi narobi ciemności na cała wyspa to mam pisać do supportu ?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ksiaze Zobacz posta
    Mimo to mam obawy. Wystarczy ze ktoś się podszyje pod wymianę loota, albo koszyków - ofiarę można znaleźć sobie na g7 bardzo łatwo. Więc jak ktoś mi narobi ciemności na cała wyspa to mam pisać do supportu ?
    Bez przesady - ciemność działa przecież tylko 2 godziny, zanim support coś załatwi, sama przejdzie
    A taką osobę skasujesz z listy znajomych, i więcej nie nabruździ.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Qbas79 Zobacz posta
    Bez przesady - ciemność działa przecież tylko 2 godziny, zanim support coś załatwi, sama przejdzie
    A taką osobę skasujesz z listy znajomych, i więcej nie nabruździ.
    Ech nie wziąłem pod uwagę, że to może być tylko czasowa premia. Fakt jak tak to nie ma czym się przejmować

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mnie mnie nurtuje jedna rzecz. po co w ogóle są te premie biorąc pod uwagę ich opłacalność?
    do wytworzenia kompletu czyli ciemność i światło idzie 10 dyń używając ich na polu dostaniemy 4 dynie w cyklu a tak naprawdę tylko największe polo może załapać się na 2 cykle działania jednej premii co i tak daje 8 dyń na zużyte 10!

    Czy ja czegoś nie wiem a może nie rozumiem... :/

    pzdr SzymaneK

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    te premie sa do zadania
    a reszte dobrze rozumiesz

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Zajadek Zobacz posta
    no i zapomnieliscie o tym ze wejsc na wyspe i dac bufa/debufa mozna tylko do kogos, kogo ma sie w znajomych.....a znajomemu czyli friendowi ciezko dac takie coś. czyli niewypał. pomysł dobry gdyby dało sie to dac kazdemy...swietny podkład pod przyszłe pvp i bacik na oszustow. jak zwykle nie przemyslane do konca ehhh BB ma jakis pomysł...niech napisze na forum co zamierza...gracze wyłapia tego typu błedy....i potem zaczna robic...i znowu kolosalna praca programistów (jak z zadaniami gildiowymi) psu na bude

    Jestem za , trzeba chłopakom patrzeć na ręce bo dobrymi chęciami piekło brukują

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez SzymaneK Zobacz posta
    A mnie mnie nurtuje jedna rzecz. po co w ogóle są te premie biorąc pod uwagę ich opłacalność?
    do wytworzenia kompletu czyli ciemność i światło idzie 10 dyń używając ich na polu dostaniemy 4 dynie w cyklu a tak naprawdę tylko największe polo może załapać się na 2 cykle działania jednej premii co i tak daje 8 dyń na zużyte 10!

    Czy ja czegoś nie wiem a może nie rozumiem... :/

    pzdr SzymaneK
    Plus 20 dyń z zadania - rozumiesz?

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez SzymaneK Zobacz posta
    A mnie mnie nurtuje jedna rzecz. po co w ogóle są te premie biorąc pod uwagę ich opłacalność?
    do wytworzenia kompletu czyli ciemność i światło idzie 10 dyń używając ich na polu dostaniemy 4 dynie w cyklu a tak naprawdę tylko największe polo może załapać się na 2 cykle działania jednej premii co i tak daje 8 dyń na zużyte 10!

    Czy ja czegoś nie wiem a może nie rozumiem... :/

    pzdr SzymaneK

    No faktem jest, że nie do końca rozumiesz. Premii przecież nikt nie będzie dawał na pole z dyniami bo to strata. Ale przecież można je dać np na mennicę na 5 lvl albo na coś innego.
    A i tak bardziej opłaca się kupić za 80 dyń zombasa i przekazać go znajomemu aby użył na Twoim budynku - wtedy premia na 18 godzin

  10. #20
    Początkujący Osadnik Awatar KRIKS
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Robiac lancuszek tych kosztownych questow doszedlem do miejsca gdzie mmusze uczynic dzien nad moja wyspa stosujac magiczny proszek, problem w tym, ze ja juz to zrobilem dwa dni temu i co teraz? Quest pulapka? - stracone tysiace surek i wsio o ......rozbite?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.