Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: wady nowego handlu

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam, mam pomyusł nie wiem czy ktos juz to napisał, ale intereuje mnie zakup monet, klikam w wyszukiwarce hadndlu szukaj MONETY i otrzymuje oferty na sprzedaż oraz zakup monet. Wygodniej byłoby dodać dwa pola wyszkiwania: szukaj w ofertach sprzedazy i szukaj w ofertach zakupu. I tak mogę wyświetlić tylko oferty gdzie mogę sprzedać monety lub pferty gdzie mogę kupić monety. Uwazam iż jest to zarąbisty pomysł bo jak ktos chce kupic monety to na 100% nie interesują go oferty gdzie może sprzedać monety. Pozdrawiam

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mag_Xardas Zobacz posta
    (..) Wygodniej byłoby dodać dwa pola wyszkiwania: szukaj w ofertach sprzedazy i szukaj w ofertach zakupu. I tak mogę wyświetlić tylko oferty gdzie mogę sprzedać monety lub pferty gdzie mogę kupić monety. Uwazam iż jest to zarąbisty pomysł bo jak ktos chce kupic monety to na 100% nie interesują go oferty gdzie może sprzedać monety. (..)
    Wyszukiwanie odbywa się przynajmniej po trzech kolumnach (kupno, sprzedaż, nick gracza), więc można również zamiast dwóch pól wyszukiwania dodać listę check-boxów, na których zaznaczamy, w których polach szukać. No i te ustawienia powinny się zapamiętywać.
    Ostatnio edytowane przez Qbas79 ; 06.10.2012 o 15:10 Powód: dodanie cytatu

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Omega_18 Zobacz posta
    ... Ja również uważam, że po dokonaniu transakcji nie powinno nas cofać do pierwszej strony, ale strona powinna zostać zapamiętana również po zamknięciu okienka ponieważ przed zakupem chciałbym sprawdzić czy nie zabraknie mi danego surowca, a do tego muszę włączyć podsumowanie gospodarki co zamyka handel.
    Popieram w 100% kolege

  4. #24
    Ayper0s
    Prócz tego co wymienił catfish z czym się w 100% zgadzam, to wadą tego nowego handlu jest jeszcze brak opcji typu odznacz wszystkie/zaznacz wszystkie kategorie, przez co jakbym chciał zobaczyć np same premie to muszę te 8 kategorii odhaczać ręcznie..

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar P13n10
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mam jeszcze jeden problem. Jak zaakceptuję jakąś tranzakcje, to czasem przez godzinę mi ta cholerna klepsydra się kręci i nie mogę kupić nic nowego.
    "Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur.wysyny będą zawsze."
    — Andrzej Sapkowski

    "Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."
    — j.w.

  6. #26
    GrzechuGrek
    Mi też najbardziej przeszkadza ten trzeci powód który catfish podał. Do tego przydałyby się usprawnienia takie jak np. "zaznacz/odznacz" wszystko w filtrze ofert.
    Aaa no i powinna być możliwość handlowania takimi przygodami jak "matczyna miłość" itp.

  7. #27
    Ayper0s
    Ciekawą właśnie rzecz zauważyłem.. Nie wiem czy to błąd czy na czym to polega, ale jak sprzedawałem 13 marmuru za półmisek ryb przy którym nie wybiera się ilości, to jak sprzedałem ten marmur to raz dostałem 10 półmisków a za drugim razem 7 półmisków. Pytanie teraz od czego to zależy ile półmisków się dostanie bo wybrać to można raz a ilości się nie wybiera..

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ayper0s Zobacz posta
    Ciekawą właśnie rzecz zauważyłem...
    Chyba jesteś jedną z nielicznych osób która nie wie o co chodzi.
    Wszystkie serwery żyją tym od kilku dni.

    Jest to błąd.

  9. #29
    Ayper0s
    Cytat Zamieszczone przez Porit Zobacz posta
    Chyba jesteś jedną z nielicznych osób która nie wie o co chodzi.
    Wszystkie serwery żyją tym od kilku dni.

    Jest to błąd.
    No nie przeorałem tak bardzo tego forum by to dostrzec, a że w tym temacie jakoś nie zauważyłem mowy o tym, to po prostu napisałem

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    moze ktos juz poruszyl ten temat ale niestety go nie zauwazylem wiec pisze.

    Wiec ja proponuje wstawienia sortowania przy wyszukiwarce podczas handlu. Bo możemy znalesc dany przedmiot ale fajnie by bylo gdyby mozna było wybrac czy szukamy tego towaru ze chcemy go kupic lub naprzyklad jestesmy zainteresowani sprzedaża tego przedmiotu.
    Mam nadzieje ze dobrze to sprecyzowalem.

    pozdrawiam
    Łuki

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.