Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: wady nowego handlu

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Słoneczny Gród

    wady nowego handlu

    Dzisiaj został wprowadzony nowy moduł handlu. W zamyśle jest bardzo fajny tylko ma trzy bardzo poważne wady:

    1) Każda strona to oddzielna strona i na każdej trzeba oddzielnie ostawiać sortowanie. Przez co przeglądanie staje się bardzo uciążliwe i utrudnia znalezienie odpowiednich ofert.
    2) Historia nie odświeża się automatycznie po dokonaniu transakcji. Żeby zobaczyć aktualna historię trzeba przeładowywać się.
    3) Po wybraniu interesującej oferty system przeskakuje do początku pierwszej strony. A to jest niefajne jak akurat obok wybranej oferty znajdował się inna, która chciało się kupić.

    Bardzo proszę o informacje cz przewidywane są dalsze usprawnienia handlu.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    No to i tak masz szczęście, że wogóle coś widzisz bo ja dzisiaj po prostu nie mam zakładki Handel i tyle z tych nowych usprawnień widzę. Logowałem się już kilka razy i nadal nic nie ma.

  3. #3
    Osadnik Awatar Maghemit
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Kolonia
    można by jeszcze dużo wymieniać, ale i tak jest wygodniej niż w starym handlu, trzeba się przyzwyczaić

  4. #4
    Osadnik Awatar Maghemit
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Kolonia
    nie klikasz w handel tylko w wagę obok liczydła

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Tylko dlaczego ta opcja jest tylko dla wybranych?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    a co nie masz na dole wagi albo nie widzisz jej. wystarczy spojrzeć na dolną belkę obok gwiazdy zaraz jest waga i kliknij na nią. Prościej juz się nie da wytłumaczyć.

    Sam handel ma plusy i minusy ale najgorsze jest to że trzeba czekać 24 godz. aby z kimś robić interesy.

  7. #7
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    3x masz rację catfish

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja jeszcze dodam ze nie ma możliwości handlu takimi przygodami jak Starzy przyjaciele czy Matczyna miłość, zarówno w okienku handlu jak i bezposrednio z innymi osobami.
    BYć może jest tych przygód wiecej, ale nie jestem w posiadaniu ich zeby potwierdzic bądz zaprzeczyc.

  9. #9
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Matczyna ktoś już pisał, że pewno zablokowana gdyż jest itemem tylko z piratów, z drugiej strony bagienna nie od odkrywcy też powinna zostać zablokowana idąc takim tokiem myślenia Totalna klapa z tym handlem, w zasadzie teraz zostało tylko narzekać boście przespali czas kiedy można było coś zmienić

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    catfish trafił w sedno.
    Dokłądnie z tych 3 powodów nowy handel jest nie do przyjęcia.
    Ja jeszce dodam punkt 4) Nie można handlować z nikim bezpośrednio jeśli się go nie ma w znajomych.
    Settlers to była fajna gra włąsnie dlatego że mozna było handlowac, teraz to jest robienie z ludzi kretynówjeśli ma nie być handlu to mogli poprostu usunąc handel z gry i nie denerwować ludzi, bo to co teraz jest to poprostu kpina z graczy.
    Zaloguję się moze jeszce za tydzień żeby zobaczyć czy to poprawili, jeśli nie, nie zamierzam więcej grac. :/

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.