Zamknięty wątek
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 109

Wątek: Nowy handel

  1. #61
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kor4lka Zobacz posta
    Nie każdemu był danny dostep do handlu na testowym - ja utknełam na 4 poziomie - za cholere tawerna nie chciała się zbydowac i mi blokowało gre - zgłoaszanie do supportu nic nie dało - a handel był od 12 lvlu...
    LOL wersji z handlem bylo tyle że sprawdzic jak działa problemu nie było, chyba tylko raz startowalo sie od 1 lvl, a tak to zazwyczaj był odrazu 30 wiec nie rozumie tego posta, jak weszłas na testowy raz na ruski rok to nie jest niczyja wina tylko twoja.

    Obecnie od ponad 2 tyg trwa tam halloween z nowym handlem, kazdy dostał mase klejnotow, zakupic kantor na 1 lvl i sprawdzic jak to działa to chyba nie był az tak wielki wysiłek.

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I to właśnie jest handel a nie kupowanie hurtowe! NUDA

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez arsen99 Zobacz posta
    Hej

    Jeżeli jakiś admin to widzi to prosił bym o rozważenie takich opcji :

    - Po wyszukaniu oferty nie powinny dzielić się na strony, ludzie nie widzą ofert i ich nie kupują myślą że wszystko jest na pierwszej stronie. Przecież po naciśnięciu na kolumnę nazwa wszystkie wyniki wyszukiwania powinny uszeregować się nazwą ze wszystkich stron na raz, a nie że segregują się wyniki tylko jednej strony, a na drugiej też są deski... Po wyszukaniu strasznie trudno porównać ceny ofert z kilku stron na raz, gdyż nie można ich uszeregować jedną pod drugą. Po wyszukaniu powinna być tylko jedna strona którą moge uszeregować względem żądanej kolumny bez podziału na strony. - TO BARDZO WAŻNE !!




    Ty
    Zgodzę się z tym ja na przykład chce coś sprzedać za złoto, ale nie chce mi sie wystawiać, wiec szukam ofert za złoto, przy starym handlu miałem posegregowane wszystkich którzy chcieli coś kupić za złoto, a tu istne szaleństwo nic nie idzie znaleźć,a jak znajdę dam oki na 14 stronie to muszę znów iść od pierwszej strony. Proszę o przyjrzeniu się tej sprawie bo to jest strasznie denerwujące

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sajmon Zobacz posta
    Zgodzę się z tym ja na przykład chce coś sprzedać za złoto, ale nie chce mi sie wystawiać, wiec szukam ofert za złoto, przy starym handlu miałem posegregowane wszystkich którzy chcieli coś kupić za złoto, a tu istne szaleństwo nic nie idzie znaleźć,a jak znajdę dam oki na 14 stronie to muszę znów iść od pierwszej strony. Proszę o przyjrzeniu się tej sprawie bo to jest strasznie denerwujące
    To wpisz w Szukaj: złoto i sprawa załatwiona

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pogratulowac - system handlu wisi na serwerze "testowym" od x czasu, tyle "testow" bylo, a i tak zzera surowce. Pokazuje mi, ze moge wsadzic oferte w slot za 24m, ustawiam oferte, oferty nie ma, 10k chleba tez nie, za to slot za 30m wolny. Naprawde, pogratulowac... Sie nie umie robic gier - sie nie robi. A jak juz sie robi, to testerom sie placi i wtedy takie bugi zostana wylapane.

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez IjonTichy Zobacz posta
    To wpisz w Szukaj: złoto i sprawa załatwiona
    Niestety nie. Jeśli wpiszesz złoto to będziesz miał oferty kupna i sprzedaży porozbijane na różne podstrony (że o sortowaniu nie wspomnę). Nie wiem kim trzeba być żeby wypuścić coś takiego na rynek.

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,

    kantora handlowy fatycznie jest taki zły:

    fajne opcje to:
    - możliwośc kupowania dużej ilości i możliwośc sprzedaży dużej ilości
    - możliwość handlu przygodami i budynkami, tzw. ozdobami

    minusy to:
    - stanowczo strony handlo, też wolałabym to jako lista jedna produktów, którą można przewijać
    - opcja wyszkiwania nie wiem na czym polega. Raz wyszukuje mi po ofertach, a raz po kosztach... zazwyczaj chce coś sprzedać i filtrowałam opcje po koszcie, aby móc zobaczyć co dostanę za dany asortyment, a tu musze przekłądać strony
    - dodatkowo np sortuję przygody po koszcie rosnąco, wszystkie koszty są w monetach i zaczyna się od 110 później rośnie i nagle ni stąd ni z owąd jest przygoda za 70 monet? Nie rozumiem tego sorotwania.

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    1. Co do czasu oferty: oferta wystawiana jest na 6h ale można zakończyć ją wcześniej i nie trzeba odczekiwać aż się skończy. Po usunięciu jednej dajesz następną.

    2. Nowy system handlu dostępny był długo na serwerze testowym, dlaczego dopiero teraz lawina narzekania ze coś jest nie tak? A ktoś z osób które teraz mówią jakie to złe był na serwerze testowym i tam zaobserwował to samo? Wystarczyło zgłosić to na etapie testów.


    Może dla tego że nie każdy siedzi na testowym ? Ja lubiłem tą grę właśnie za stary handel (moim zdaniem jeden z lepszych jaki miałem okazję poznać )+ za porządek w wyborze surowców i jedną listę ofert w której szybko można było wszystko sprawdzić , po wprowadzeniu nowego handlu odechciało mi się grać > wcześniej miałem dziennie czasem po kilkadziesiąt ofert z handlu teraz jak trafia do mnie 3 osoby po przebrnięciu przez te wszystkie okienka z ofertami to jest cud .
    Fajnie że dodali możliwość handlu większą ilością ofert ale najbliższy event to będzie masakra :/ nic nie zarobię jeśli dalej tak to będzie wyglądać .
    Dla przykładu podam co z handlu zarobiłem w poprzedniej wersji handlu :
    Event wielkanocny :
    7x młyn wodny
    1x generał
    1x odkrywca
    2x zajączek wielkanocny

    event piłkarski :
    1x zezwolenie na budowę
    1x flaga
    1x puchar
    3x opactwo (uznałem że większa ilość będzie zbędna )
    8x hot dog jeśli dobrze pamiętam

    Po tym nowym handlu mam wątpliwości czy uda mi się uzbierać choć na jeden silos :/
    P.S.
    Wszystkie przedmioty zdobyte w uczciwej wymianie handlowej ( na handlu systemowym - ten przy czacie ) bez korzystania z global - 7 , lustrzanek czy wprowadzania graczy w błąd itp.
    Ostatnio edytowane przez LordHarkonnenII ; 05.10.2012 o 19:34

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez PieronJeden Zobacz posta
    Te strony isortowanie każej strony z osobna w handlu to jakaś porażka. Przydałaby się jakaś kolumna z ilorazem, bo w tej chwili przeliczanie co jest opłacalne a co nie to jakaś masakra Oj długo trzeba będzie się przestawiać.
    Jak siedziałeś na handlu to wiesz ile co jest warte od razu widać czy się opłaci kupić ale podpowiem że większość się nie opłaci kupować ceny są kilka-kilkanaście razy droższe od starych cen . Ja wrzucam towar po starej cenie piwko po 10 za paczkę (400) mi do głowy nie uderzył nowy handel

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powiedzmy szczerze dużo jest do poprawy w tym handlu (uciążliwe strony, segregacja, no i braku informacji o przeliczniku ile wychodzi w stosunku do 100 szt.), ale to nie jest taki wielki problem do tego wszystkiego można się przyzwyczaić.
    Jest oczywiście inne problemy o których chyba nikt nie wspomniał:
    - braku jakiejś informacji na pocztę o sprzedanym towarze - trzeba często zaglądać do wagi a to jest trochę uciążliwe np. będąc na przygodzie trzeba wracać na wyspę
    - kolejny problem to te 24h w ciągu których z nowo poznaną osobą nie można handlować - nie rozumiem czym się sugerowali programiści tu raczej nie chodzi o te oferty lustrzane a raczej o to by w jakiś sposób utrudnić sprzedaż dropów z przygód - przecież nie da się całej społeczności servera zaprosić do znajomych

Zamknięty wątek
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.