Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: poprawiony widok online w gildii

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia

    poprawiony widok online w gildii

    Po dzisiejsze poprawce w pasku gildii kilka osób występuje podwójnie lub potrójnie, a czasem lewa postać jest online a prawa nie Też tak ktoś ma?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    u nas nagle wszystkie miejsca są zajęte - osoby są zdublowane po 5-6 razy nawet... jak zwykle BUG po nowej aktualce

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Afrobabka
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie tez nie ktorzy sa nawet 6 razy...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj

    u nas to samo macie na sreenie i to po parenaście osób sie tak troi ..

  5. #5
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak, to błąd - został już przekazany dalej.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowy Świat
    Rozumiem że jest to błąd , nie rozumiem tylko iż po testach wprowadzane są nowe "ficzery" ale pojawiają się błędy których dotychczasowo nie było. Oczekiwanym przez graczy jest aby gra była stabilna pomimo wersji beta a nie każda nowa aktualizacja wiąże się z "kolejnymi błędami".

    Wydaje mi się ze idzie to w złą stronę

  7. #7
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U53R, gdyby błąd ten wystąpił na serwerze testowym, z pewnością zostałby on poprawiony jeszcze przed pojawieniem się nowej wersji gry w Polsce. Jak widać, nie wszystko da się przewidzieć, mogę jednak zapewnić, że pracujemy nad fixem.

  8. #8
    Osadnik Awatar Miesiączka
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    U53R, gdyby błąd ten wystąpił na serwerze testowym, z pewnością zostałby on poprawiony jeszcze przed pojawieniem się nowej wersji gry w Polsce. Jak widać, nie wszystko da się przewidzieć, mogę jednak zapewnić, że pracujemy nad fixem.
    który będzie trwał do następnej przerwy konserwacyjnej? czy wy tylko pracujecie w czwartki? tak ciężko to usunąć bo mi się wydaje że nie ale wy macie nas gdzieś a nie tak jak inni producenci że jak tylko wiedzą o jakiś bugach/błędach to od razu je poprawiają i nie czekają do jakiś "przerw konserwacyjnych"

    Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale czasem jak wywala z serwera to chyba na szybko wprowadzają poprawki. Może się mylę :P

    Ale mimo wszystko jak widzę Firma BB ma za mało programistów bo gra żetak powiem jest cholernie niedopracowana....





  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    znowu cos po konserwacji, zawsze cos sie dzieje, tez mam po dwie repliki a siebie mam nawet w trzech odslonach

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.