Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Hallowen 2012 - buffowanie pola z dyniami

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czesto tez tak mam z generalem wysylanym na przygode, ma isc 30 min a po tym czasie okazuje sie ze zostalo mu jeszcze ze 20 min

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    !
    Ostatnio edytowane przez josue123 ; 12.10.2012 o 09:32

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja myślę, że problem pojawia się właśnie przy przechodzeniu między wyspami, niezależnie czy to jest wyspa znajomego, nasza czy przygody. Wylogowywanie się też może tak działać. Są tematy na forum, w których poruszany jest ten wątek.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Tez mam te jaja z kasowaniem przepracowanego czasu, wszysrkie pola dyniowe mi w tym momencie sie zresetowaly na czas startowy produkcji

    Teraz na malych musze az 8 godzin czekac na produkcje a miala byc za godzine mniej wiecej, wtopa po calosci, w tym stylu nigdy nie wydobedziemy dyz z malego pola bo gra oszukuje.
    Niech mi ktos powie ile mialo male pole na starcie, bo u mnie po 3 dniach produkcji ma 42 dynie kazde a pracują caly czas. czyli wychodzi na to ze jedna dynia na dobe udaje sie uzyskac, pewnie wtedy kiedy spie, bo jak gram aktywnie to si ekasuja czasy i produkcja wraca od poczatku. Ponosimy tez straty na rzucaniu premii.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    fakt te przeskoki czasu powodują straty w wydobyciu dyń ale to gra jest tylko i to w wersji Beta, a zachowanie niektórych graczy jest poniżej normy.

  6. #26
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raczej poniżej oczekiwań wielu graczy jest podejście bb - wyczyść ciasteczka, heh

  7. #27
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Krang Zobacz posta
    Czesto tez tak mam z generalem wysylanym na przygode, ma isc 30 min a po tym czasie okazuje sie ze zostalo mu jeszcze ze 20 min
    ja juz rozkminilem czemu tak jest,
    dzieje sie takie cos w momencie kiedy wysyłamy generala na przygode i gdy on jeszcze nie zacznie skladac swojego namiotu wejdziemy w wyspe przygody, wtedy gdy jestesmy na przygodzie nie ma go w menu gwiazdy, bo fizycznie jest jeszcze na wyspie startowej i nie odlicza sie czas jaki jest potrzebny na jego podróż, dopiero gdy wrócimy znow na swoją wyspe i znow na przygode general sie pojawi w gwiazdce oczywiscie z czasem pełnym jaki potrzebuje na pokonanie drogi

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    zgadza się. generał aby wyruszyć ze swojej wyspy na przygodę akuje obóz i ... idzie do domu władyki!! (widać w tej chatce ma jakiś startodawny teleporter )

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie sposób wyliczyć sobie czasów na buffowanie pól dyniowych w sytuacji, gdy kilka razy na dobę są resetowane czasy produkcji na nich, grrrrrr :|

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie nalicza mi ostatnich dyń z pól gdy upadają. Też tak macie?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.