Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: premie na budynkach

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia

    premie na budynkach

    • Witam wszystkich, mam problem którego nie rozumiem, może wy wiecie o co chodzi... Otóż z założenia premia na budynku podwaja jego wydajność. Smolarz na 3 lvlu daje mi 560 węgla, na 9 godzinnej premii powinien dawać koło 1000, a daje 611 ! Podsumowanie gospodarki chyba się nie myli więc nie wiem o co chodzi... Please help guys

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem przekonany ze zle to widzisz, otoz smolarz bez bufa z czasem produkcji 3,5 minuty na 3 lvlu produkuje okolo 617 wegla w ciagu 12 godzin, z bufem 12h byloby to jakies 1080 wegla.
    dlaczego twoim zdaniem jest cos nie tak?
    1. niemasz belek i smolarz niedziala jak powinien.
    2. niepotrafisz obslugiwac podgladu gospodarki , ktory trzeba chociaz w minimalnym stopniu zrozumiec.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No tak, źle popatrzyłem i pośpieszyłem się z postem Nie zauwazyłem drugiego +611

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kylar_Slyterin Zobacz posta
    temat do zamknięcia ... -.-
    O zamykaniu tematów decyduje moderator, Twoja wypowiedź nie wnosi nawet nic do tematu więc jest to spam.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.