Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o moim pomyśle?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    5 50.00%
  • Jestem przeciw

    4 40.00%
  • Obojętne

    1 10.00%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zwrot surowców za usypiane budynki.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zwrot surowców za usypiane budynki.

    Witam,
    Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę i czy temat byl poruszany, że w obojętnie którym momencie uśpimy budynek produkcyjny (nie ważne czy zaraz na nowym pasku produkcji-środku czy końcu) surowce zostają pobrane i przepadają...
    Czemu jeśli dopiero zacznie kolejna produkcje surowce miałby by przepadać a nie wrócić do magazynu, skoro nic z nich nie robi...?
    Są tam podziały na przygotowania do pracy, skoro jej nie zaczyna jeszcze,a ja usypiam np piec, czy rzeźnika to surowce nie powinny iść na zmarnowanie, tylko wrócić do magazynu.

    Zwykły przykład warsztat rzeźnika na 5lvlu pobiera 24 sztuki mięsa na produkcje. przy 10 warsztatach będzie to 240 sztuk zakładamy, że usypiam je codziennie, bo nie mogę ich bluffować w nocy(bo np śpię) a wiec 365 razy do roku. Co daje 240*365=87600 sztuk mięsa które zwyczajnie przepada.
    Moze można by pomyśle nad rozwiązaniem, że wyłączenie produkcji podczas przygotowań zwróci towar do magazynu?
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm.. a czy te surowce na pewno są tracone? Bo mi się wydaje, że jak uśpisz budynek, to produkcja idzie do momentu transportu produktu do magazynu i jak go znowu "budzisz" to masz gotowy produkt transportowany do magazynu- nic nie tracisz, a raczej zyskujesz trochę czasu na buffach

  3. #3
    konkur4
    Masz racje, rozpoczynając produkcje zostaje pobrany towar z magazynu, ale usypiając budynek, produkcja zatrzymuje dopiero przed odniesieniem gotowego towaru do magazynu, kiedy ponownie włączasz produkcje masz już gotowy towar, wtedy już nic nie pobiera. W tej sytuacji stracić możesz jedynie, kiedy wyburzasz uśpiony budynek. Czyli nie.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Oj Oj kolego to jest tak że on pobiera na zapas a jak wrzucisz koszyk i uruchomisz to jest x2 czyli nic nie tracisz ja tak robie i jest OK :-) pozdro

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprawdziłem osobiście wasze wersje i raczej jesteście w błędzie. Testowałem na kopalni miedzi. Zatrzymałem ją na 2sekundy, 30 sekund, 5 minut, godzinę. Za każdym razem pobrało towar 2 razy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.