Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kłopot z handlem między graczami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Kłopot z handlem między graczami

    Witam,
    Jest pewien kłopot, bardzo możliwe ze wynikający z mojego braku doświadczenia
    O co chodzi? >>
    Po kliknięciu na handel ze znajomym otwiera mi się okienko.. jednak jest kłopot z dodaniem towarów ze względu na to że okienko jest nieruchome, a wyświetla się w takiej pozycji, że jego dolna część jest poza ekranem... Oczywiście kłopot występuje na malutkim ekranie notebook'a~.
    Czy jest to kłopot związany czysto z moją 'błyskotliwością', czy jednak nie.. ?
    Pozdrawiam!
    Czekam na odp..

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    raczej z notebookiem. sprubój kliknąć trujkąt pod gwiazdą (schowa znajomych) ewentualnie f11 pełny ekran. jeśli zastosowanie tych 2 rzeczy nie da rezultatu zostaje jedynie akceptować oferty od innych czekając na nowy handel... lub zmienić kompa na większy...

  3. #3
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Temat wałkowany po raz n-ty. Niestety producent przewidział wąski zakres rozdzielczości ekranu na jakim gra wyświetla się prawidłowo. Każde odstępstwo od "normy" skutkuje różnymi defektami, między innymi takimi jak ten poruszony przez Ciebie w tym temacie. Zasypuj support wiadomościami niech się wysilają, a w między czasie zanim po kilku dniach Ci odpiszą przeszukaj forum bo tematów jest już sporo po wpisaniu "rozdzielczość" w wyszukiwarce.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Pierwsza odp. była wyczerpująca, dziękuje

    @ Unkown
    Masz całkowitą racje,
    ale skoro już jest milion takich postów to chciałem być 1 osoba z nowego miliona...
    Czasem nie jest łatwo się zorientować w sytuacji nowego forum..
    Tak czy inaczej masz racje..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.