Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 74

Wątek: nie można się zalogować do gry

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kurde, to nie wina flasha, bo probowałem na rożnych przeglądarkach, kompach, IP, a konto mojej dziewczyny normalnie śmiga i działa na tych kompach, tylko kurna moje nie działa. Mejl do supportu poszedł, oczywiście cisza w temacie. A poza tym udało mi się na chwilę zalogować, po czym mnie wywalilo i dupson, nie mogę się już zalogować, wieć WTF?!

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam ten sam problem 4 godziny sie mecze i nic.zalogowalem sie wczytuje i lipa nie udalo sie polonczyc wyskakuje chyba serwer padl bo caly dzien takie lagi byly ze szok...oby szybko to naprawili

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od 20 nie mogę się zalogować, wykluczyłem problemyt techniczne (dziewczyna na swoim koncie, na moim kompie, mogła się zalogować i zagrać), więc się grzecznie pytam WTF?!

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to chyba jesteśmy pechowcami, bo dziewczyna też jest na czarcim geju i bez problemu może grać. Kurde, i żadnego info, ani nic, ładnie nas gdzieś mają...

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    no ja mam to samo tez nie moge sie zalogowac.... eh....

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    czarcim gaju duzo osob nie moze wejsc:/ cos sie popsulo delikatnie mowiac....szkoda ze pul dnia w plecy i same straty ani wymienic sie koszami eee brak slow.Teraz to tylko isc spac bo rano pewnie dopiero naprawia......wrrrr

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    rowniez od 20 do tej pory nie moge sie zalogowac, konczy mi sie czas na przygode ktora mialem zrobic wieczorem wiec poraz kolejny dziekuje supportowi tej gry
    ostatnio jak z***alo mi sie logowanie nie moglem wejsc do gry przez tydzien, naprawilo sie dopiero na konserwacji serwera, support odpowiedzial po 9 dniach..

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    oby dzisiaj naprawili bo sporo popłyne
    od przygody poprzez 3h na odnowienie wszystkiego
    no i dzienne logowanie żeby miało ciągłość

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Juz dziala, strety min niedoladowanie kopalni zlota na 5 poziomie, 10k narzedzi poszlo...

  10. #60
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    W grze powinno być płatne dobrowolne ubezpieczenie na wypadek awarii, takiej jak dzisiaj. Nie pierwszej zresztą i nie ostatniej zapewne. Ja tam nie zostawiam w kopalnio na 5lvl złóż na min 24 godz. Strzeżonego PB strzeże

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.