Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: misje

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia

    misje

    jak moge sie pozbyć misji nic nie tracąc na wysłaniu odkrywcy?
    mam dwie takie same misje do przejścia, ale po co, zbieram bo zbieram ale co mam z tego jak mi odkrywca przynosi 2 razy to samo

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    jeśli mówisz o misjach dziennych to jest tam opcja "anuluj"

    ale zapewne mówisz o przygodach, więc widać że jeszcze nie dorosłeś do nich
    na razie zbieraj lub sprzedawaj na handlu, jak już się połapiesz że po podbiciu wyspy, to jedyna opcja lvlowania i zdobywania cennych surowców to jak najbardziej nie będziesz narzekał że odkrywca je przynosi

  3. #3
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeśli tą niechcianą misją jest przypadkiem wyspa piratów to mogę odkupić, a jeśli coś innego i też na pewno znajdziesz chętnych. A jeśli koniecznie nie chcesz na tym zarobić to możesz ją skasować, jak na nią najedziesz myszką to jest tam taki znaczek x

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mroczni Kapłani mam 2 razy, nie nie dorosłem tylko najpierw chce podbić całą wyspe na jakiej zaczołem gre.
    Nie boje sie wyzwań ale po co mi dwa takie same, a jak bym wiedział jak to sprzedać to nie widze problemu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z resztą moge sprzedać wszystkie jakie mam bo i tak jeszcze ze 2 m-ce bede wyspe podbijał a poszukiwacz i tak mi to przyniesie, ha, tylko jak to sprzedać skoro właściwie gram sam i tylko dla siebie bo przy tej grze odpoczywam od stresu i innych takich
    Łowca nagród, Banici, Wyspa Piratów, Zdrajcy, Mroczni Kapłani x2
    Zapraszam na priv. celem handlu i wskazówek

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak dla mnie , to trzymaj sobie te przygody, po podbiciu wyspy nie będziesz miał co robić i.... właśnie zaczniesz robić przygody. Nie istotne czy one się powtarzają czy nie, bo i tak na początku opłaca się robić 3 z nich a wypada 5 czy 6 rodzajów, z tych przygód zdobędziesz niezbędny granit i drewno egzo, potrzebne na dalszą rozbudowę, więc będziesz niejednokrotnie wracał do tej samej przygody

    co do handlu jeżeli wybierzesz tą opcję, to zapytaj na globalu jak przejść na kanał handlowy i tam się ogłoś z sprzedażą, następnie chętnego delikwenta dodajesz do znajomych i tam już przez handel

    masz jeszcze 3cią opcję wysyłaj odkrywce po skarby a nie po przygody :P nie będą Ci zawracały głowy

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki
    ja już i tak nie mam co robić tylko produkuje i buduje i wysyłam łaziorów po skarby i takie tam, no i wojo co uzbieram to mi zginie i znowu to samo... ale czemu nie, zagram 2x w jedno to bede o raz mądrzejszy, chyba że mi to support zanuluje
    ale i tak dzięki za cenne info a temat uważam za zamknięty
    mam 32poziom a nawet nie mam gildii, gram bo gram, dziennie po kilka godzin ale dla relaxu, do 25 poziomu nawet nie handlowałem bo uczyłem sie gry, widze teraz że jeszcze mało wiem
    Pozdrawiam - Ligusiek

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    no tak ta gra jest puki co stworzona czyli budujesz/produkujesz , i wysyłasz ludzi na obozy. Jak podbijesz wyspę to już ich nigdzie nie wyślesz, więc zostaje przygoda. Ja też nie mam gildii gildia o niczym obecnie nie świadczy, wystarczy mieć znajomych z którymi można i popisać i ewentualnie wymienić kosze
    A support nie wiem dlaczego miałby zabrać Ci przygody??? ja mam np wiedzm ponad 10

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z racji że odpowiedź już padła, to żeby nie robić z tematu handlu zamykam.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.