Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Usunięcie konta?

  1. #1
    GhostRider20

    Usunięcie konta?

    Od jakiegoś czasu nie wchodziłem na swojego konto i teraz jak chciałem sobie zagrać to wyskoczyło mi że hasło jest nie poprawne a nie zmieniałem go a jak próbuje odzyskać hasło to wyskakuje mi jakiś błąd strony i też nie mogę nic zrobić. I teraz pytanie czy jeśli konto nie jest używane przez dłuższy czas to czy jest usuwane?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    W praktycznie każdej grze po kilku tygodniach bezczynności konto jest usuwane, jeżeli jesteś 100% pewien ze login i hasło są poprawne a na konto mimo to nie da się wejść - zostało po prostu usunięte
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakby zostało usunięte, to raczej by nie mógł pisać na forum, nie? Napisz do suportu.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Konto nie zostało usunięte i nadal istnieje (na chwilę obecną nieaktywne konta nie są usuwane bo i tak po 24h nieobecności produkcja jest zatrzymywana i takie konto nie obciąża serwera więc nie ma potrzeby usuwania), Zalogowanie się na stronie głównej powoduje również zalogowanie do forum, czy działą to w drugą stronę nie jestem pewien. Jeśli udało Ci się zalogować na forum to spróbuj w ustawieniach zmienić swoje hasło i ponownie się zalogować.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sprawdź w przeglądarce jakie masz hasło do strony.
    Pewnie źle hasło wpisałeś, z drugiej strony, chyba musiałeś się zalogować, żeby napisać tutaj na forum

  6. #6
    GhostRider20
    Noo ta ale moja postać ma 1 lvl a miałem wcześniej postać z ponad 20 lvl więc WTF?

    Mogę wysłać któremuś z modów adres emaila i czy mógłby sprawdzić czy są one przypisane do jakiegoś użytkownika? Bo chcę wiedzieć pod jakim emailem była tamta postać.
    Ostatnio edytowane przez GhostRider20 ; 28.08.2012 o 00:05

  7. #7
    GhostRider20
    I tak btw. czy na dwóch różnych mailach mogą być zarejestrowane takie same nicki? Bo pytałem znajomego z którym grałem wcześniej i mówi mi że na tym nicku (GhostRider20) mam 20lvl a jak wchodzę do gry to mam 1lvl wiec WTF?

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pisz do supportu możliwe że ci się konto zbugowało, z resztą cokolwiek by się nie stało lepsze odpowiedzi dostaniesz w supporcie a nie na forum.

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jest to możliwe na różnych serwerach (na tym samym nie) więc Twoje poprzednie konto nadal istnieje ale na innym serwerze. Proszę kontaktować się z suportem, a temat zostaje zamkniety.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.