Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Odkrywca i otrzymanie 3 razy tych samych skarbów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Odkrywca i otrzymanie 3 razy tych samych skarbów

    Po zalogowaniu się do gry otrzymałem 2 nowe wiadomości. Jako najnowsza była informacja, że odkrywca znalazł 25 kamienia i 100 kamienia. Druga wiadomość informowała, że transakcja handlowa została odrzucona. Kliknąłem akceptację tylko dla pierwszej i nie akceptowałem drugiej. Sprawdziłem chyba ilość surowca, jaka miała być zwrócona z transakcji handlowej i znowu wchodzę w wiadomości a tam nadal mam wiadomość o skarbie. Kliknąłem akceptuj i być może sprawdziłem w gwieździe czy już otrzymałem. Miałem tam chyba tylko 25 kamienia i 100 kamienia czyli tak jak powinno być. Wchodzę w wiadomości a tam nadal jest informacja o skarbie. Nie pamiętam czy kliknąłem znowu skarb czy najpierw zwrócone surowce tak czy inaczej w końcu obie wiadomości zniknęły a ja w gwieździe mam teraz 3 razy 100 kamieni i 3 razy 25 kamieni.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po relogu zniknie, nawet jak uda ci się dodać do magazynu (ale raczej się nie uda)

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie. Nie dało się dodać - wyszarzało się i wisiało nadal w gwieździe, a po przelogowaniu się zniknęło. Tak czy inaczej trochę to mylące ale na szczęście/nieszczęście nie można tak dodawać sobie nie wiadomo ile surowców.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest poprostu lag, nie raz mi sie zdarzyło ze 3x zaakceptowac drop z przygody i kazdy towar w gwieździe był 3x. Fajnie wygladało ale po relogu znikało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.