Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zniknięcie premii z magazynu prowiantu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zniknięcie premii z magazynu prowiantu

    Ustawiłam na noc wymianę kamienia na marmur i desek iglastych na liściaste w magazynie prowiantu. Rano nie zastałam ani zasobów wyjściowych, ani przerobionych. Utraciłam dużo zasobów (1000 kamieni i 750 desek).

    Cóż... w zasadzie pozostaje mi pewnie jedynie zgłosić problem, bo zasobów już raczej nie odzyskam...

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na pewno gdzieś w gwieździe się nie zawieruszyło?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    na pewno
    może 19 poziom to niezbyt wysoko, ale menu gwiazdy już opanowałam...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli się nie mylę to kiedyś miałem coś podobnego... oczywiście wszystko można zrzucić, że za szybko klikałem i coś mi się pomyliło, ale skoro ktoś miał podobny problem to może jednak nic mi się nie pomyliło.

    Kiedyś ustawiłem do zrobienia 25 półmisków ryb i bardzo szybko (jeszcze zanim pojawił się pasek) kliknąłem robienie kolejnych półmisków ryb. Ostatecznie (jeżeli coś mi się nie pomyliło) z magazynu zniknęło 500 ryb a robiło się tylko 25 półmisków (zamiast 50).

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    tylko że ja robiłam dwie różne rzeczy. czasem, zanim magazyn załapie, jak się robi seriami, to może zgłupieć, dlatego czekam, aż wczyta się jedno i dopiero zaczynam robić drugie.
    tym razem też: poczekałam, aż klepsydra zniknie i dopiero robiłam następną wymianę. produkcja została na noc w kolejce, a rano po zalogowaniu nie miałam ani zasobów wyjściowych, ani tych, które powinny się zrobić i znaleźć w menu gwiazdy

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    kurczę, znów to samo...
    tym razem zniknęły mi tylko kamienie, które miały się przerobić na marmury. ani jednego, ani drugiego. zasoby stracone...

    czy to forum w ogóle czyta ktoś z programistów tej gry?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.