Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Problemy z dodaniem znajomych???

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Problemy z dodaniem znajomych???

    Witam.
    Mam problem z dodaniem znajomych gram w domu na dwóch komputerach z netem od dwóch dostawców Vectra i Play. Problem jest w tym że przy próbie dodania drugiego gracza do znajomych (zaproś e mail) wyskakuje komunikat że został już wysłany i rzeczywiście tak jest bo widzę na profilu forum jako osobę dodaną i tyle. Nie widzę tego gracza a raczej jego ofert podczas handlu i odwrotnie ona mnie też nie widzi, wydaje mi się że powinienem mieć go w dolnym pasku właśnie jako znajomego.
    POMOCY co jest nie tak????

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale opcja zaproś email to do zapraszania nowych graczy jest, żeby dodać znajomego w grze robisz to przyciskiem wyżej (dodaj) wpisujesz nick i go wtedy dodajesz

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Czy oba konta są napewno na tym samym serwerze? Czy moze drugi gracz zarejestrował się na innym serwerze?
    2. Aby dodać kogoś do znajomych wybiera sie opcję dodawania nie zapraszania do gry (nie e-mail)

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Tylko że gra nie widzi takiego gracza po wpisaniu nicka nie podświetla się przycisk OK co robimy źle???
    Jak sprawdzić na jakim serwerze gramy???

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najeżdżasz myszką na zakładkę gry w przeglądarce i ci się wyświetla nazwa, ty jesteś np na Kolonii

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. W grze tytuł strony zawiera nazwę serwera na którym się gra
    2. W profilu na forum

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Sprawa rozwiązana wreszcie doszliśmy gdzie jest błąd ja gram na serwerze Kolonia a córka na Słonecznym grodzie
    Temat zamknięty pozdrawiam wszystkich.

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tematy to tu moderator zamyka, gracz może co najwyżej poprosić o zamknięcie.

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.