Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zwiększeniem ilości nagród za codzienne logowanie ?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jak najbardziej jestem za.

    42 76.36%
  • Nie, nagrody jakie są w zupełności wystarczą.

    8 14.55%
  • Nie mam zdania, jest mi to obojętne.

    5 9.09%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Nagrody za codzienne logowanie

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nagrody za codzienne logowanie

    Witam.
    Wydaje mi się że nagrody za codzienne logowanie są trochę słabe, i nie mam na myśli klejnotów za 7 dzień logowania, tego pewnie nie zmienią chodzi mi o inne surowce, choćby do przykładu kusze, 4 lub 6 sztuk kusz jako nagroda to moim zdaniem trochę za mało, jak wiadomo nawet z tego jednego kusznika nie będzie.
    Dlatego jestem za tym aby zwiększono ilość nagród za codzienne logowanie. Co o tym myślicie ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja myślę, że one powinny się zmieniać w zależności od lvl, o ile na początku mają sporą wartość, to wraz z przebiegiem gry ich waga się zmniejsza.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    No i zmieniają się:
    http://tsowiki.pl/wiki/Codzienne_logowanie
    Nagrody te na pewno nie zostaną zwiększone, więc nie ma co na ten temat dywagować ;]
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar slawkow
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem za tym by za każdy dzień dostać surowce na drugi poziom jakiejś budowli ale za każdy dzień na inny budynek > np- poniedziałek surowce na drugi poziom leśnika iglastych > wtorek drugi poziom leśnika liściastych i tak dalej .... Lub za każdy dzień surowców na powołanie 10 żołnierzy , i też rodzaj wojska byłby przypisany konkretnemu dnia tygodnia

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najlepiej jakby dawali codziennie zasoby na ulepszenie dowolnego budynku na 5lvl, np jednego dnia 4kdech i 6k granitu na ulepszenie huty zlota, albo 9k dech i 5k granitu na ulepszenie koszar.

  6. #6
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Hmm widzę, że część z was dostała palec, a teraz rękę chce urwać przy samej szyi... Cieszcie się, że po pierwsze dostajecie cokolwiek za logowanie się do gry, bo równie dobrze z jakiej racji powinniście dostawać DARMOWE surowce. Po drugie co 7 dni dostajecie 45 klejnocików, o i jaki zbieg okoliczności - klejnociki też za DARMO. Można powiedzieć, że de facto BB daje wam pieniążki wirtualne, bez wydawania tych realnych. Po trzecie jak komuś nie pasują te bonusowe surowce to nie musi się przecież logować codziennie, wtedy dostaje się duże, czerwone X i uwaga - też za DARMO

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Unkown Zobacz posta
    bo równie dobrze z jakiej racji powinniście dostawać DARMOWE surowce
    Z bardzo prostej - za to, że logujesz się CODZIENNIE.

    Aby to zrozumieć wyobraź sobie, że znikają nagrody za codzienne logowania. Następnie wyobraź sobie skalę spadku liczby logowań do gry i czasu przy niej spędzanej. Na koniec wyobraź sobie minę producenta.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Pamiętam jak u mnie w rodzinnej wiosce był festyn - 100% darmowy, zapłacili za niego sponsorzy, przyjechała Wielka Gwiazda Polskiej Muzyki Pop, dała cudowny (jak na tą skalę - mała wieś na dalekim wschodzie Polski B) koncert, było piwko, kiełbaski, głupie konkursy (min. po festynie chodziły urocze hostessy i za odpowiedź na jedno (bardzo proste) pytanie dostawało się koszulkę) czyli było wszystko to, czego ludzie oczekują po festynach. Efekt? Na forum miasta praktycznie 90% wpisów to:
    - narzekanie na Wielką Gwiazdę Polskiej Muzyki Pop - że ubrana za skromnie/zbyt wyzywająco, że z playbacku, że spóźniona, że tylko pare piosenek
    - narzekanie na oświetlenie, ustawienie sceny, nagłośnienie
    - narzekanie że piwo za czwóreczkę (spotkaliście się kiedykowiek na jakimkolwiek festynie z piwem w cenie "sklepowej"?)
    - narzekanie na te DARMOWE koszulki - że za jaskrawe kolory, że napis się szybko spiera, że jakość materiału zła
    A przecież wszystko to było ZA DARMO!!! Kolega skwitował to krótkim komentarzem "Polacy..." i to chyba jedyne co przychodzi na myśl jako komentarz do narzekania na DARMOWE prezenty za logowanie
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Herr_Uther, przecież nie chodzi o narzekanie jakieś, nagroda za codzienne logowanie, do przykładu kusze, dająca 4 czy 6 sztuk jest po prostu śmieszna, nie mówię żeby ich dali od razu 500, ale przynajmniej taką ilość żeby można z niej coś zrobić, choćby 50 sztuk. Czy to dużo jak ktoś zrobił by sobie 5 kuszników ?
    Biorąc pod uwagę to że nagrody zależą od poziomu, i z każdym dniem są inne, i że co 5 dzień logowania mogą wpaść kusze lub ruda tytanu, to nawet przy zmianie nagrody z 6 kusz na 50, i przy szansie 50% że raz może wpaść ruda tytanu a raz kusze, to uzbieranie kusz na 200 kuszników z samych tylko nagród za logowanie zajmie 400 dni.
    I kusze są tylko jako przykład, to samo dotyczy większości nagród, 10 mieczy ze stali ? no już lepiej, jeżeli wpadną z 50% szansą na przemian z rudą złota, to raz na miesiąc można sobie zrobić 3 żołnierzy...
    Zakładając ten temat czy inny, podobny, mam na myśli wszystkich graczy bez wyjątków.

    Tak na koniec napiszę, że chyba nie wiesz Herr_Uther, czy może nawet nie widziałeś jak wyglądają czy co to są DARMOWE prezenty za logowanie w innych grach, bo są dla tych którzy codziennie się logują jako nagroda, i osobno dodatkowe dla tych którzy spędzają na co dzień sporo czasu w grze, ba, nawet są jeszcze inne, osobne dla tych co siedzą za dnia, i dla tzw "nocnych marków", tyle tylko że takie nagrody dają przeważnie MODzi, którzy nie tylko są od pilnowania porządku, karania, ale i od nagradzania tutaj nie ma takiej możliwości (chyba). Ta gra jest specyficzna, i nie mam na myśli żeby MOD mający możliwość dania jakiejś nagrody dał od razu 2000 granitu, bo i to by było bez sensu, ale gdyby co drugi dzień, czy raz na tydzień o różnych porach dnia każdy gracz będący w grze online dostał choćby doładowanie +100 do kopalni węgla, czy np 5-10 darmowych półmisków ryb/kanapek/koszy, czy nie było by przyjemniej i fajniej ?

  10. #10
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez exoo Zobacz posta
    Z bardzo prostej - za to, że logujesz się CODZIENNIE.
    Nikt nie karze logować się codziennie, a bonus za logowanie jest tylko i wyłącznie dobrą wolą twórców gry bo przecież nie musieli dawać nic jak w wielu innych grach via Browser, które stoją do dzisiaj. Jak komuś mało palca, to przecież nie musi się logować codziennie i dostawać tych "śmiesznych" 4-6 kusz z którymi nie ma co zrobić... albo może sobie sam je wyprodukować, przecież produkty mistrzowskie tak łatwo się robi.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.