Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Undefined text ?????

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    to chyba problem z wtyczką Adobe u mnie na Firefox-ie 14.0.1 mam ten sam problem

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar Arashi_
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jagus1989 Zobacz posta
    również mi się to pojawia na firefoxie [...] ale po pojawieniu się tej ramki można pisać dalej wiadomość tyle że jest obraz przyciemniony i kazde następne naciśnięcie "Ś" powoduje ukazanie się kolejnej ramki i jeszcze bardziej przyciemnienie obrazu
    U mnie dokładnie tak samo, jednak jest to strasznie wkurzające, najpierw 'ą' na chromie, teraz to...
    Problem w tym, że ta gra nie jest pisana przez Polaków, a przynajmniej nie uczestniczymy w tym. I nikt nawet nie pomyśli o jakichś ,,altach".
    W wielu programach już miałam takie konflikty. Ale gdzie się da będę pisać po polsku

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Arashi_ Zobacz posta
    Problem w tym, że ta gra nie jest pisana przez Polaków, a przynajmniej nie uczestniczymy w tym. I nikt nawet nie pomyśli o jakichś ,,altach".
    Błagam Cię...

    Mamy dwudziesty pierwszy wiek - to po pierwsze. Po drugie: jeśli Polacy nie uczestniczą, to kto dostarcza BB tłumaczenia?

    Po prostu czasami producent Settlersów przesadza z testowaniem błędów na graczach.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zauważyłem, że nawet jak się użyje litery ś to można dalej pisać i po naciśnięciu entera tekst jest publikowany na czacie. Po napisaniu kliknięcie NIE przywraca wszystko do porządku.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    kliknięcie NIE przywraca wszystko do porządku.
    A kliknięcie "tak" działa inaczej? :P
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar Arashi_
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez exoo Zobacz posta
    Mamy dwudziesty pierwszy wiek - to po pierwsze. Po drugie: jeśli Polacy nie uczestniczą, to kto dostarcza BB tłumaczenia?
    Po prostu czasami producent Settlersów przesadza z testowaniem błędów na graczach.
    A czy ja powiedziałam coś innego? Olewają nas i tyle

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie też to samo - explorer - po ostatnich pseudo poprawkach same problemy

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar mciej
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Google Chrome v21.0.1180.83
    U mnie też występuje problem z ALT+S i ALT+A

    Ostatnio edytowane przez mciej ; 29.08.2012 o 13:47

  9. #29
    daveandnokia
    U mnie też co jakiś czas pojawia sie ten błąd. Ale powiem szczerze, NIGDY nie brałem głosu na chacie, nic nigdy nie pisałem, a błąd i tak wyświetli się. Więc nie jest on spowodowany głównie przesiadując na chacie, musi być też powiązany z czym innym... A więc BB do dzieła!!

  10. #30
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rashaz Zobacz posta
    A kliknięcie "tak" działa inaczej? :P
    Kliknięcie 'Tak' powoduje:
    Cytat Zamieszczone przez Szabora Zobacz posta
    Coś nowego. O ile wczoraj po naciśnięciu "Tak" nic się nie działo, dzisiaj wyskoczyło mi coś takiego:

    Co całkowicie blokuje grę, pozostaje reload.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.