Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Undefined text ?????

  1. #11
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie na chrome i na firefox na Win XP i 7.
    Dodatkowo na Chrome przy pisaniu "ą" cały pisany tekst znika, za równo w Win XP jak i Win7, oba PL.
    Nie sprawdzałem czy na Chromium w Ubuntu to się dzieje. Mogę później sprawdzić, problemu nie ma na FireFox.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    również mi się to pojawia na firefoxie i win7 64bit ale po pojawieniu się tej ramki można pisać dalej wiadomość tyle że jest obraz przyciemniony i kazde następne naciśnięcie "Ś" powoduje ukazanie się kolejnej ramki i jeszcze bardziej przyciemnienie obrazu

  3. #13
    vorCatha
    Cytat Zamieszczone przez Jagus1989 Zobacz posta
    również mi się to pojawia na firefoxie i win7 64bit ale po pojawieniu się tej ramki można pisać dalej wiadomość tyle że jest obraz przyciemniony i kazde następne naciśnięcie "Ś" powoduje ukazanie się kolejnej ramki i jeszcze bardziej przyciemnienie obrazu
    także na przeglądarce chrome przy tym samym systemie, ale na testowym serwerze już to nie występuje

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś nowego. O ile wczoraj po naciśnięciu "Tak" nic się nie działo, dzisiaj wyskoczyło mi coś takiego:


  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    W każdej przeglądarce mi to wyskakuje, tylko i wyłącznie właśnie przy pisaniu "ś" - pojawiło się to po ostatnim updat'cie. Wcześniej mialem tak tylko na testowym.

  6. #16
    Handlowiec
    Problem występuje za każdym razem gdy naciśniemy alt-s.
    Do problemów z alt-a doszedł teraz problem z alt s...
    Jak tak dalej pójdzie to niedługo już się w settlersach wogóle nie będzie dało pisać :/
    Jak dla mnie to są jakieś kpiny....
    Skoro dało się zepsuć, to powinno sie chyba tez dać naprawić?
    Czy Firmy UbiSoft nie stać na zatrudnienie profesjonalnych programistów, i rozwijają tą gre siłami praktykantów z uczelni?
    Bo tak to narazie wygląda. Ile może trwać rozwiązanie prostego problemu? mam na nyśli problem z alt-a
    a teraz jeszce to.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na Firefox problem występuje, zarówno przy pisaniu wiadomości jak i na chacie. Utrudnia to pisanie z polskimi znakami.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czujemy się dyskryminowani:P

  9. #19
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia

    błąd jaki

    błąd jaki
    iexplore 9, win 7 -64 bit
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Przechwytywanie.jpg, 
wyświetleń: 114, 
rozmiar: 22.4 KB, 
ID: 579.  

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie występuje po wciśnięciu samego 's'. Nie muszę używać z altem. Dodatkowo, po każdym 's' ściemnia się obraz! Po 3s mam czarny ekran. Potem kliknę NIE w komunikacie i za każdym kliknięciem staje się coraz jaśniej.

    Windows 7 x64, Chrome.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.