Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Elitarni i kusznicy warto ?

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Elitarni i kusznicy warto ?

    Właśnie jestem na takim etapie gry, że mogę sobie rekrutować kuszników i elitarnych. Warto ? Pytam się bo poradniki z takimi oddziałami nie są zbyt popularne ...

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kusznicy to podstawa armii do momentu az mozna korzystac z armat.

    Elitarni sa praktycznie tak silni jak zwykli zolnierze i do tego znacznie, znacznie drozsi; robic ich warto tylko jesli ma sie mozliwosc trzymania ich okolo 185 na uzytek walk w ktorych pod zadnym pozorem sie ich nie bedzie tracic.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie, kupuj na handlu albo na przygodach dostaniesz. produkcja jest nie oplacalna

    @up
    armaty w wielu przypadkach sa słabsze niz kusze.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kusznicy dobra rzecz ale piekielnie droga i długa zabawa niż zrobisz ich odpowiednia ilosc.Co do elitarnych ostatnio zrobiłem nimi bloka i nie wyszedł straciłem 48 kosztowało mnie to 600 golda bardziej sie opłaca kupować miecze niż stawiać miecznika

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Leouch Zobacz posta
    armaty w wielu przypadkach sa słabsze niz kusze.
    troche to nie na temat, ale:

    Armaty sa generalnie slabsze od kusz tylko gdy uzywamy ich przeciwko slabym jednostkom, albo robiac Wikingow. W kazdej innej sytuacji gwarantowane 60+ obrazen, a takze to, ze maja 60HP (czyli nawet w walce z psami sa atakowane po rekrutach i ochotnikach) czynia z nich jednostki lepsze, jesli nie duzo lepsze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    troche to nie na temat, ale:

    Armaty sa generalnie slabsze od kusz tylko gdy uzywamy ich przeciwko slabym jednostkom, albo robiac Wikingow. W kazdej innej sytuacji gwarantowane 60+ obrazen, a takze to, ze maja 60HP (czyli nawet w walce z psami sa atakowane po rekrutach i ochotnikach) czynia z nich jednostki lepsze, jesli nie duzo lepsze.
    tak, ale mam na mysli atakowanie bossa ktory pada w 1 rundzie(np. ten górny obóz w banitach. kusznicy->strat zero armaty->straty spore)

  7. #7
    Osadnik Awatar Kajko2012
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kusznicy, zdecydowanie TAK

    Elitani, zdania są podzielone, ja używam, ale moge sobie pozwolić na posiadanie 200+ i doatkowo 200+ Żołnierzy
    pozwalają minimalnie ograniczyć straty Rekrutów w sosunku do Żołnierzy, w przypadku wielu ataków jest to opłacalne o ile stać Cię na Elitarnych

  8. #8
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    elitarni do blokow :P

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak, warto pod warunkiem że będziesz ich używał tak że nie będą ginąć. Dzięki tym jednostkom będziesz w stanie robić przygody z mniejszymi stratami. Prędzej czy później Ci się to zwróci bo w dłuższej perspektywie zawsze duży jednorazowy koszt dający mały ale ciągły zysk jest opłacalny.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.