Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Niespodziewana zmiana czasu produkcji

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia

    Niespodziewana zmiana czasu produkcji

    Witam i przechodzę od razu do rzeczy - otóż w s9 mam cztery młyny, każdy na polu 12 sek., więc całkowity czas produkcji wynosi 6:48 dla jednego młyna, przynajmniej tak było do rana, kiedy to "pod" dwoma "północnymi" młynami postawiłem dwóch łowców i rzeźnika. Efekt jest taki, że czas produkcji tych dwóch młynów wydłużył się z 6:48 do 7:04, innymi słowy pole samo zmieniło się z 12 sek. na 16 sek.! Widać to dobrze na screenach:




    Czas produkcji dwóch młynów "południowych" nie zmienił się i dalej wynosi 6:48, wygląda więc na to, że dostawienie "północnym" młynom sąsiadów w postaci rzeźnika i łowców wpłynęło na czas produkcji tychże młynów, co zauważyłem zresztą dopiero przed chwilą. Pytanie jest zatem proste: czy to jest bug, czy normalne zachowanie gry?

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko w porządku, teraz muszą rzeżnika obchodzić dookoła i przez to czas się wydłużył

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki za odpowiedź, wyszło więc, że mam poważne braki w wiedzy i muszę się dokształcić

  4. #4
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po prostu sobie przelicz, każda flaga to 2 sekundy

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Teraz już na pewno będę o tym pamiętał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.