Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nieaktywne Zaproszenie do przygody Wikingowie

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nieaktywne Zaproszenie do przygody Wikingowie

    Cześć
    Szukam rozwiązania problemu nieaktywnego przycisku zapraszania osób do przygody - zaprosiłem przyjaciela do przygody nim on zdążył zatwierdzić zaproszenie wygasło.
    W tej chwili w szczegółach sprawa wygląda tak jak na zdjęciu



    Przycisk zaproś przyjaciela jest Nieaktywny - brak także u przyjaciela w wiadomościach info o zaproszeniu.



    Napisałem do Supportu z prośbą o pomoc:
    O dziwo odpisali:
    Witaj MakCorporation,

    Dziękuję bardzo za skontaktowanie się ze supportem The Settlers online.

    Proszę bardzo napisz więcej informacji, nazwę danej przygody itp.

    Opisany przez Ciebie problem może być spowodowany błędnymi lub/i nieaktualnymi danymi w pamięci podręcznej (tzw. cache) Twojej przeglądarki.Aby mieć pewność, że korzystasz z aktualnej wersji gry, zalecamy regularnie czyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej.

    Jeśli wyczyszczenie pamięci podręcznej nie przyniesie rozwiązania, proszę spróbować zalogować się do gry przy użyciu innej przeglądarki, może to wpłynąć pozytywnie na stabilność gry.

    Dziękuję

    Pozdrawiam,
    Peter
    Zespół The Settlers Online
    Niestety czyszczenie pamięci podręczne, zmiana przeglądarki po mojej i po stronie przyjaciela nie dała żadnego rezultatu, nawet zmiana komputera na którym nigdy nie była odpalana gra także nie pomogła.
    Znalazłem także trick z przydzielaniem sobie premii - ale także nie pomogło.

    Dobrze, że zostało jeszcze 5 dni przygody - może coś przez ten czas się uda wykombinować

    Może komuś udało się ten problem rozwiązać???
    Ostatnio edytowane przez MakCorporation ; 15.08.2012 o 11:53

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    sorki, że piszę pod tematem ale chciałbym się zapytać czy nikt z tym nie miał problemu - czy to jet odosobnione zdarzenie losowe.

    Może Pan BB_xaar mógłby się wypowiedzieć na ten temat. Bo pomoc z supportu dał odpowiedź trochę nonszalancką:

    Witaj MakCorporation,

    Dziękuję bardzo za skontaktowanie się ze supportem The Settlers online.

    Na twoim koncie znajdziesz drobny prezent w ramach rekompensaty/przeprosin.

    Mam nadzieję, że ta informacja była pomocna i jeszcze raz dziękuję za nawiązanie kontaktu.

    Pozdrawiam,
    Peter
    Zespół The Settlers Online

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Tu chyba Ci juz nikt nie pomoze Mak. Nie predko w sensie...
    Skoro dostales "drobny prezent w ramach rekompensaty" to najwyrazniej chlopaki wywiesili "biala flage"
    Sporo wskazuje ze wytestowales bug i...na otarcie lez owa rekompensata. Od reki nie poprawia.
    Nie oceniaj zbyt surowo odpowiedzi jako "nonszalanckiej". Czesc odpowiedzi ma, byc moze, swoje szablony.
    Pomijajac fakt ze nikomu z supportu (zadnego w swiecie) nie chce sie pisac indywidualnych epistol zawsze innych dla kazdego przypadku
    to moga miec nakaz uzywania pewnych sformulowan skad...czasem to moze brzmiec nieco "sztucznie"

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    jest szansa z wyjscia z tego w nastepujacy sposób: przyjaciel niech zakonczy wlasna przygode, jesli jej nie ma to moze niech zacznie
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na obecną chwilę mam zablokowany slot, a z tą przygodą to w międzyczasie wykonaliśmy drugą przygodę wikinga i nic się nie zmieniło - dalej jest zablokowana opcja zaproszenia przyjaciela.
    Zostało jeszcze 4 dni - ale to już staje się problemem bo mam zastój w robieniu przygód i nadwyżki produkcyjne.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Mam takiego samego buga tylko w "Okradac" zaproszenie zostalo wyslane ale nigdy do mnie nie dotarlo. Minelo ponad 8 godzin i nadal nie da sie ponownie zaprosic...... Zrobilismy juz kolejna taka sama i niestety .... rowniez zadnej reakcji... mam nadziejej ze support sie rzyjrzy temu problemowi, niektore przygody sa drogie!!! na szczescie moja nie az tak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.