Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problemy na testowym z zadaniem na poziomie 4

  1. #1
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat

    Problemy na testowym z zadaniem na poziomie 4

    Jeżeli utknąłeś na serwerze testowym z zadaniem na poziomie 4 gdzie musisz dodać deski, pniaki i kamień do swojego magazynu z menu gwiazdy, a nie możesz tego zrobić bo magazyn jest pełny, a support każe czekać, bądź czyścić ciasteczka w przeglądarce to dobrze, że trafiłeś do mojego wątku.

    Rozwiązanie problemu jest proste i póki co lepsze niż czekanie na łatkę od BB (lepszy rydz niż nic) wystarczy zburzyć i zbudować ponownie tawernę (100 desek i 150 kamienia), zatrzymać drwali aby nie ścinali pniaków i pozwolić tartakom przemielić pniaki. Do zaliczenia zadania wystarczy żeby do magazynu trafiła 1 deska, 1 pniak i 1 kamień aby zadanie zostało zaliczone.

    Powiadomiłem o tym przedstawicieli BB u nas, niestety mają związane ręce przy ogłaszaniu "nietypowych" rozwiązań własnych technicznych problemów. Rozumiem to dlatego jako szary użytkownik, który musiał zakładać ekstra skrzynkę aby otrzymać działający e-mail aktywacyjny wam radośnie oznajmiam to jakże proste rozwiązanie technicznego problemu z testowego.

  2. #2
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    a powiedz co zrobic jak mam 3 lvl i mam dodac 10 ludkow do populacji kupionych za klejnoty a mam full populacji...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mack0wski Zobacz posta
    a powiedz co zrobic jak mam 3 lvl i mam dodac 10 ludkow do populacji kupionych za klejnoty a mam full populacji...
    To jest zadanie poboczne.
    Rób inne aż dotrzesz do momentu, w którym będziesz mógł budować domki.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    CZeść
    A wiesz jak zatrudnić geologa?
    Mam tylko pięć monet - jestem na poziomie 5

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Geologa to dostajesz na farta tak samo jak i odkrywce. Kupujesz jedynie generała na 12 poziomie za 20 monet, które dostajesz za wykonanie zadania

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mowa o serwerze testowym, a tam jest inny samouczek, i tych specjalistów trzeba kupić.

    Z tego co pamietam to do zakupu zawsze mialem odpowiednią ilość monet za wczesnienjsze zadania.

  7. #7
    PannaOlga
    Ja utknęłam na 4 lvl, ale z innymi zadaniami, które są podświetlone jako zrobione, a dalej nic nie chce się zresetować. -.-

  8. #8
    daveandnokia
    jak utknąłem na lvlu 4 kilka dni temu to sam rozwiązałem ten problem, tawernę burzyłem z 8 razy aż magazyn zrobił się lżejszy, wtedy ruszyła produkcja i gotowe Geologa zaś trzeba było już kupić za monety jak i Odkrywcę, podoba mi się za to skrócony czas poszukiwań Geologa i Odkrywcy

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Geolog szuka tylko szybciej kamieni i miedzi, a Odkrywca tylko włosci, reszta po staremu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.