Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowe pomysły potrzebne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat

    Nowe pomysły potrzebne

    Kiedy będą wprowadzone nowe pomysły do gry, jestem na levelu 34 i robienie ciągłych misji jest monotonne. Bardzo wolno jest to wdrażane, nowe wojska, obiekty, atak na innych...... tyle wody a zero statków, w końcu wyspa. Jeżeli gra będzię się tak wolno rozwijała to starci wielu graczy, a mydlenie oczu eventami nie wiele da, bo jak widzę są słabo dopracowane.

  2. #2
    Babelek
    Bo ta gra to gniot i badziewie, gdzie glupota nie zna granic.

  3. #3
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie przesadzajmy mam 46 lvl i gra się bardzo fajnie. Nudzi się wam bo robicie misję z poradników.
    Trzeba samemu ćwiczyć/ próbować różnego typu ataków na ten sam obóz , usprawniać działalność wyspy i wiele innych
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    No to teraz napisałes. jak można powtarzać non stop to samo. Gra w snake się nie nudzi, a tu powoli , monotonnie, zbyt leniwie sa wprowadzane nowe tryby, mam w dupie eventy, grę trzeba rozszerzyć

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.