Zobacz wyniki ankiety: Czy używałbyś takiej aplikacji?

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    12 80.00%
  • Nie

    0 0%
  • Trudno powiedzieć (Nie mam Androida/iOSu)

    3 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Handel - Android/iOS App

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Handel - Android/iOS App

    No więc pomysł jest prosty i dla totalnych no-life'ów, a mianowicie stworzyć aplikacje, która umożliwiać nam będzie handel surowcami bez konieczności odpalania całej mapy itp.

    Z tymi settlersami i androidem jest różnie, u kolegi na tablecie odpaliłem bez problemu, na HTC One X z lepszymi parametrami, miałem problemy. Generalnie fajnie by było, jakby powstała aplikacja, gdzie po zalogowaniu bedziemy mogli przeglądać ilość surowców, a zarazem umieszczać oferty na handlu, czy je też przyjmować.

    Generalnie moim zdaniem powinny być 3 zakładki:
    Handel - Podgląd i wymiana
    Koszary - Podgląd liczby wojska i jego produkcja
    Magazyn Prowiantu - Możliwość rozpoczynania produkcji w magazynie prowiantu

    Koniec :P

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wiadmomo czy takie coś będzie

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stąd moja propozycja by było :P

    Nawet byłbym za tym, by za 100 klejnotów można było rozszerzyć funkcje programu o przegladanie listy budynków z możliwościa pauzowania lub startowania produkcji :P

    Edit: Poza tym zdarzają się juz numery z próbą wyłudzenia hasła, kradzieżą kont, więc ta aplikacja mogła by być czymś w rodzaju blizzardowskich tokenów... sparowujemy urządzenie z kontem, i gdy logujemy się z innego IP, trzeba przepisać kod z telefonu, albo potwierdzić na nim chęć logowania.
    Ostatnio edytowane przez Darkeners ; 16.07.2012 o 10:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.