Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Zdrajcy (zwykły generał)

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    potwierdzam, bez strat

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Puściłem 200R na obóz 4 i rozwalili go doszczętnie. Może ten blok nie potrzebny tak całkiem. strata to 194R

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Witam.
    Pozwólcie, że jako początkujący gracz, przedstawię swoją opinię. Zdrajcy to moja pierwsza przygoda i przygotowałem się do niej solidnie na podstawie poradnika Poznańczyka. Atakuję 2 generałami i został mi jeszcze obóz 7 (wg oznaczenia Hoovera) i biały zamek.
    Jestem po 1 bloku na obóz 7 i czekam na regenerację genka aby zrobić kolejny atak.

    Cytat Zamieszczone przez Gvynnbleyd Zobacz posta
    Puściłem 200R na obóz 4 i rozwalili go doszczętnie. Może ten blok nie potrzebny tak całkiem. strata to 194R
    Prawie każdy blok jest po to, aby nie tracić nie potrzebnie wojska, dlatego też robię blok na 7. Można przecież zniszczyć go tracąc przeszło 250 osadników ale po co.
    Na obóz 4 nie zrobiłem bloku, ale straty miałem mniejsze. Wysłałem 150 R i 50 O. Polegli rekruci i 16 ochotników.
    Następnym razem spróbuję bloku bo widzę, że można dużo zaoszczędzić.

    Przy szacowanej stracie rekrutów ok 1000-1200 na przygodę, każdy ochotnik jest na wagę złota.
    Pozdrawiam.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy jest możliwe blokowanie 2 obozów jednocześnie np 6i7

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hej na 4. wysłałem 153R 47 Ż i wygrałem. Zostało mi 29 Ż

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/zdrajcyblokzamku3.png/]
    http://img191.imageshack.us/img191/2248/zdrajcyblokzamku3.png


    sposób na blok obydwu obozów przy zamku, proszę najpierw przetestować wysyłając G3 też z jednym rekrutem czy dojdzie na zamek ( mi się to udało
    bez problemów)

    mała poprawka, niestety nie zawsze wychodzi wysyłajac jednego gienka z pozycjii 1 na oboz 6 jako blok wiec dodałem drugiego obok i powinno teraz działać za każdym razem
    Ostatnio edytowane przez Kyario ; 01.11.2012 o 22:44

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Machlo Zobacz posta
    Niemożliwe! Policzyłem całkę potrójną krzywoliniową skierowaną i zawsze mi wychodzi...

    A tak na poważnie, przed chwilą stosowałem ten blok po raz chyba 6ty i znowu wyszedł bez problemu. Musiałeś mieć lagi, albo źle wojsko przydzielone i walka trwała za krótko. Można stosować różne kombinacje przy obozie czwartym, ale walka musi trwać przynajmniej 6 rund. Ja teraz np. wysłałem 119 żołnierzy i 1 konnego i walka trwała 7 rund. Zakończone powodzeniem - tj. zero strat po stronie gienka A.

    Blok opracowałem na podstawie ilości kroków które wykonują poszczególni generałowie + długość trwania rund. Prawidłowo wykonany musi się udać bo tutaj nie ma żadnych wątpliwości kiedy wysłać drugiego gienka. Ma być między dwiema flagami pokazanymi na screenie i koniec.

    Pozdrawiam,
    Machlo
    Sprawdziłem 119 żołnierzy i 1 konnego i walka u mnie trwa aż 9 rund ale za szybko wysłałem drugiego generała trzeba dopracować system

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Kyario - nie działa. Wysłałem po kolei najpierw 2 gen. z G1, później z G2, później G3 na atak. G3 będąc tuż przy zamku zmienił cel na prawy obóz po tym jak pierwszy gen. przegrał swoją bitwę. Nie rozumiem po co wysyłać tam dwóch generałów.

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    działa idealnie wysłałam 120ż na 4ty i 130K/44WŁ/26ż na 5ty i walka skończyła się już dawno na przywódcy, kiedy na 4 nawet w połowie nie byli. Pomijając, że bić się już nie bili, a kurz nadal w powietrzu

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    dzięki CoyotePL, jest opracowany podwójny blok przez anglika, ja spróbuje poprawić ten blok bo faktycznie za słabo działa(jest to możliwe ale bardzo trudne do wykonania)

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.