Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Zdrajcy (zwykły generał)

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W zasadzie zgadzam się z przedmówcą (przedpiszcą? ale mam dwa 'ale'...
    Każdy, ale to każdy idealnie obliczony, rozstawiony i wysłany blok może się spartolić przez czynniki od nas nie zależne. Te wszystkie lagi, wynikające stąd opóźnienia czy przyspieszenia genków, wieszanie się opcji odwrotu.... cóż nic na to nie poradzimy... Możemy co najwyżej odpuścić bloki i robić przygody niszcząc obóz po obozie.
    Ale... pierwsze 'ale' - gdy byłem jeszcze na niziutkim levelu - oszczędność tych kilkudziesięciu a tym bardziej kilkuset jednostek była istotna więc ryzykowałem. Sam piszesz, że to tylko gra. Skalkulowane ryzyko nie jest wielce brawurowe. To tylko gra...
    Drugie 'ale', o którym także wspominasz, liczenie słupków i zabawa z symulatorem. Dla niektórych to strata czasu. Rozumiem. Ale dla mnie wręcz przeciwnie. To dodatkowa rozrywka. I pomimo tego,że zrekrutowanie tych kilku dziesiątek czy nawet setek wojaków dziennie na potrzeby strat nie jest już obciążeniem dla mojej gospodarki to i tak bawię się nadal w bloki. Bo to dodatkowa rozrywka. Co więcej - bawię się coraz częściej - bo mnie stać

    A zamiast marudzić;D przedstawił byś jakieś wyliczenia. Na czarnych 1R wychodzi kiepsko. Na bractwie się nie znam bo nie testowałem. Ale zdrajcy mają u mnie skuteczność rzędu 70-80% a od ostatniego wpisu liczba podejść zmieniła się z tuzina i poszła w setki a takie dzieci sawanny to już kompletny rarytas - tam muszę się po prostu postarać aby podwójny blok 1r nie wyszedł (80 udanych na 94 podejścia)

    Edit: Nie zależne chyba razem się pisze

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    8.[60K 60Ż 60WŁ 1Sir RObin 1Wielka Berta] - [1: 200R 2:110R 3:95R 105Ż ][(405R)]

    Jeżeli komuś zależy na czasie, to można ten obóz rozwalić w dwóch podejściach z blokiem na 7 obozie

    1: 200R starty 200R
    2: 140 R, 30 Ż, 30 O, stary 140 R, 30 O, 4 Ż

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Dziś po raz pierwszy robiłem tą przygodę i powiem,że z przeczytanych postów nie za bardzo wiedziałem o jakie ustawienie się oprzeć, jaki blok wykonać. Zdecydowałem sie na wersje "Machlo"(ustawienia gienków) a ataki innych graczy:

    Z obozu A: 119ż 1k (7-12 rund) atak na obóz nr 4
    Z obozu B: 26ż 44wł 130k [22ż] (2 rundy)atak na obóz nr 5

    Gdy generał z obozu A wszedł na 8 flagę puściłem atak z obozu B. (odrobinę wcześnie jak wyrysował Machlo)

    Sukces gwarantowany w 100%. Straty tylko w tych 22Ż.
    Pozdrowienia dla twórców tych bloków.
    Ostatnio edytowane przez AAssTT ; 23.01.2013 o 12:05

  4. #64
    Tula_Shin
    jakimś cudem generałowie mi omijali obóz 6 i atakowali 7 i teraz mam w siódemce 57Żd, a symulacja mi mówi, że atak mam rozbić na dwa (pomijam, że już dwa razy ten obóz był atakowany). Obóz 6 jest nietknięty czyli 160 łuczników i cała reszta, poszło się paść i muszę na szybko ich szkolić. Jest szansa jeszcze jakoś z tego wybrnąć (do zakończenia zadania mam 2 dni, ale pustki w zasobach, bo szkoliłam sobie rezerwistów)?

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem poczatkujacy, wiec zapytam jak przejsc ze strefy ladowania do pozycji G2 bez walki z obozami po drodze??

  6. #66
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generał który idzie się przemieścić (trąbka) nie jest przechwytywany.

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez mat_ste Zobacz posta
    A próbował ktoś atakować obóz 8 (Biały Zamek) tylko dwoma falami. Bo sprawdzam w symulatorze i jak po pierwszym ataku zostało tylko 40WŁ/1SR/1WB to wystarczy na nich 130R i 70Ż tracąc przy tym max 330R a nie jak w wersji z 3 falami max 405R. Proszę o Wasze przemyślenia
    Ja 8 zrobiłem wg mat_ste czyli dwoma atakami, blokując przy tym oczywiście 7. Po 1wszym ataku na 8 pozostało tam 3Ż 60Wł 1Berta i 1Sir. 130R i 70Ż w zupełności na nich wystarcza, straciłem przy tym tylko 126R.

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wale nie działa tak

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    ja na 6oboz wyslalam 25 Ł 4 Och 114Konnych 32 Ż 25 Kuszników i za jednym zamachem poszło

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.