Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Zdrajcy (zwykły generał)

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Przy tym 3-krotnym blokowaniu, przy każdej fali ataku, czy da się wycofać tego nieszczęsnego generała blokującego, zanim zaatakuje?
    Bo jeśli się nie da, to on będzie musiał odpoczywać później 4h - czy w tym czasie wrogi obóz się nie zregeneruje przed kolejną falą?
    A może w tym fragmencie trzeba użyć 4 generałów?
    Ostatnio edytowane przez PANKURA ; 19.09.2012 o 14:29

  2. #22
    Osadnik Awatar Mayk--DoUrden
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No trzeba 4-rech albo czekac.
    Ja dzis blok na 4-ce robilem 119Z wg Poznanczyka i skonczyli 1 runde za wszesnie.
    Blok sie niby udal, ale oni nie ocaleli. Spore plecy. Zdaza sie, ale na next raz puszcze 130.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie dokładnie to samo... poszło na 4-kę 120Ż (jako blok) i zabrakło jednej do dwóch rund.
    Niby sukces ale tylko połowiczny, bo blok się udał i Weteran na 5-kę (atak na przywódcę) się przedostał,
    ale Generał z 4-ki wygrał bitwę właśnie za wcześnie o 1-2 rundy i ze stratami ponad 90Ż wrócił.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mayk--DoUrden Zobacz posta
    No trzeba 4-rech albo czekac.
    Ja dzis blok na 4-ce robilem 119Z wg Poznanczyka i skonczyli 1 runde za wszesnie.
    Blok sie niby udal, ale oni nie ocaleli. Spore plecy. Zdaza sie, ale na next raz puszcze 130.
    Cytat Zamieszczone przez ad-manum Zobacz posta
    U mnie dokładnie to samo... poszło na 4-kę 120Ż (jako blok) i zabrakło jednej do dwóch rund.
    Niby sukces ale tylko połowiczny, bo blok się udał i Weteran na 5-kę (atak na przywódcę) się przedostał,
    ale Generał z 4-ki wygrał bitwę właśnie za wcześnie o 1-2 rundy i ze stratami ponad 90Ż wrócił.
    Której wersji bloku próbowaliście?

  5. #25
    Poznańczyk
    W przypadku zdrajców robienie pojedynczego bloku na środkowy obóz zaczyna mieć sens jeżeli:
    - posiadamy kuszników
    - zamiast rekrutów na straty w tym obozie poświecimy żołnierzy(1-2rundy)/ochotników(2rundy) (w przypadku rekrutów na straty walka w obozie przywódcy trwa 3rundy, to za długo by blok się udał, szansa na powodzenie bloku wynosi 50% i to na zasadzie uda się albo nie)
    - najlepiej gdy na blok idą elitarni, gdyż na tej przygodzie bardziej się nadają niż zwykli żołnierze, walka na zwykłych trwa na styk by pokonać obóz przywócy, w przypadku elitarnych mamy kilka rund zapasu.

    - kolejna sprawa składy na zwykłego i weterana to dwie różne historie, do każdej wersji istnieją inne poradniki.
    - bloki zawsze robimy generałem z tawerny, gdyż inny rodzaj generała walczy szybciej czyt. pasek pokonania obozu,pojawia się i znika szybciej (odsyłam do FaQ, który został stworzony by czerpać z niego informacje)

  6. #26
    mat_ste
    A próbował ktoś atakować obóz 8 (Biały Zamek) tylko dwoma falami. Bo sprawdzam w symulatorze i jak po pierwszym ataku zostało tylko 40WŁ/1SR/1WB to wystarczy na nich 130R i 70Ż tracąc przy tym max 330R a nie jak w wersji z 3 falami max 405R. Proszę o Wasze przemyślenia

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez ad-manum Zobacz posta
    U mnie dokładnie to samo... poszło na 4-kę 120Ż (jako blok) i zabrakło jednej do dwóch rund.
    Niby sukces ale tylko połowiczny, bo blok się udał i Weteran na 5-kę (atak na przywódcę) się przedostał,
    ale Generał z 4-ki wygrał bitwę właśnie za wcześnie o 1-2 rundy i ze stratami ponad 90Ż wrócił.
    Robiłem tą przygodę z 5 razy i za każdym razem mi blok wg Machlo wychodził. No chyba, że coś podczas wrześniowych konserwacji serwerów się zmieniło. Aż z ciekawości dziś zrobię ją ponownie.

    Edit:
    Blok wykonany. Działa bezbłędnie. Opis Machlo jest jak najbardziej prawidłowy. W moim przypadku blok składał się z 122 żołnierzy.
    Ostatnio edytowane przez Yenjay ; 21.09.2012 o 10:05

  8. #28
    mat_ste
    Spróbowałem i obóz 8 da się pokonać 2 falami tracąc przy tym 320R. Szczególnie to przydatne przy ataku 3 generałami

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    czyli pierwsza fala 200R a druga 130R i 70Ż i wygram na 100%?
    symulator mowi ze nie koniecznie zostanie tylko 40WŁd i Robin i berta

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    a u mnie te blokady nie działają, jak jeden atakuje obóz to drugi też tam wjeżdża i bije się zaraz po nim :/

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.