Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Zdrajcy (zwykły generał)

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Juras
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia


    "Na obóz numer 7 wysyłamy 1 R a na obóz 8 normalne wojsko. Przypominam iż trzeba aż3 razy wykonać blok na obozie nr 7.
    Atak na 8 osadę wysyłamy jak nasz generał (atakujący obóz numer 7) będzie w okolicach narysowanego kółeczka."


    Warto dodać że obóz atakujący przywódcę (8) nie jest schowany w najgłębsze miejsce między drzewami - trzeba się dokładnie przyjrzeć na obrazku.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Sprawdzony Blok na obozzie 4

    Opracowałem i przetestowałem blok, który nie powinien nikomu sprawiać problemów.

    Umieszczamy garnizony jak na poniższym obrazku:

    Z obozu A wysyłamy gienka z 85 żołnierzami i 47 ochotnikami na obóz nr 4. Kiedy gienek z obozu A będzie między dwiema flagami w miejscu zaznaczonym na obrazku pomarańczową elipsą wysyłamy gienka z obozu B na obóz 5 ze standardową konfiguracją. Dwa razy testowane i za każdym razem bez najmniejszych problemów, czy wątpliwości.

    można też wysłać z obozu A 120 żołnierzy jak ktoś nie ma ochotników, ale z żołnierzami nie testowałem, a z ochotnikami mamy ciut dłuższą walkę. Podejrzewam, że też się uda.
    Ostatnio edytowane przez Machlo ; 06.08.2012 o 12:56 Powód: Subskrypcja wątku

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Polecam blok na obóz 4 wg opisu Machlo.
    Zamiast 120 żołnierzy z obozu A wysłałem 95 żołnierzy i 71 koni (tak jak w innym wątku pisał Poznańczyk).

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam pięknie
    Bardzo proszę twórcę poradnika przygody o wpisanie zwiększonej ilości żołnierzy na 121 wszak do bloku trzeba ich więcej.
    I wpisanie w poradnik iż najpierw wysyłamy generała na 5 obóz i zaraz na 4 .W takiej wersji blok ok.
    Pozdrawiam

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar SerekWZL
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobra to ja dodam screna z blokiem na obóz 4.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: blok zdrajcy1.JPG, 
wyświetleń: 832, 
rozmiar: 53.3 KB, 
ID: 570.  

  6. #16
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    LordJ - zapodaje Screeny na Bloki


    Blok na obóz 7
    obóz G1 - (120S lub 95Ż, 75K) obóz G2 (78R,1Ż,111K,9WŁ lub 74R,1Ż,105K,20KU) . W momencie gdy Generał Blokujący z G1 znajduje się w polu oznaczonym czerwonym kółkiem atakujemy Generałem G2 obóz 8. Ponieważ walka w obozie 8 kończy się przed zakończeniem walki w obozie 7 pozwala nam to zaoszczędzić całe wojsko.


    Blok na obóz 9
    obóz G1 - (1R) obóz G2 (3 fale - 1. 92R. 2. 200R 3. 63R, 137S) . W momencie gdy Generał Blokujący z G1 znajduje się w polu oznaczonym czerwonym kółkiem atakujemy Generałem G2 obóz 11. Operacje powtarzamy 3x. Także dla graczy nie posiadających conajmniej 4 Generałów należy uzbroić sie w cierpliwość. Generała puszczamy praktycznie jeden za drugim bez zwłoki.

  7. #17
    Banned
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowy Świat
    Temat oczyszczony.
    Temat dotyczy Generała 200, więc proszę się nie wypowiadać, odnośnie weterana, poradnik do Zdrajców z użyciem weterana, znajduje się w innym temacie.
    Większość pytań jest dublowanych, a odpowiedzi na nie przeważnie znajdują się w FaQ, lub FaQ do przygód, jeżeli odpowiedzi tam nie ma, wystarczy napisac do autora poradnika, a nie spamować, o tym samym w każdym temacie.

    Pozdrawiam
    Mod_Yoshi

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Machlo Zobacz posta
    Opracowałem i przetestowałem blok, który nie powinien nikomu sprawiać problemów.

    Umieszczamy garnizony jak na poniższym obrazku:

    Z obozu A wysyłamy gienka z 85 żołnierzami i 47 ochotnikami na obóz nr 4. Kiedy gienek z obozu A będzie między dwiema flagami w miejscu zaznaczonym na obrazku pomarańczową elipsą wysyłamy gienka z obozu B na obóz 5 ze standardową konfiguracją. Dwa razy testowane i za każdym razem bez najmniejszych problemów, czy wątpliwości.

    można też wysłać z obozu A 120 żołnierzy jak ktoś nie ma ochotników, ale z żołnierzami nie testowałem, a z ochotnikami mamy ciut dłuższą walkę. Podejrzewam, że też się uda.
    Niestety u mnie nie udał się ten blok. Gienek z 4 wrócił pokonany

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy bloku na obóz 4 nie mając żołnierzy można zastosować blok elitarnymi 110 elitarnych walczy 7 rund.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Golm Zobacz posta
    Niestety u mnie nie udał się ten blok. Gienek z 4 wrócił pokonany
    Niemożliwe! Policzyłem całkę potrójną krzywoliniową skierowaną i zawsze mi wychodzi...

    A tak na poważnie, przed chwilą stosowałem ten blok po raz chyba 6ty i znowu wyszedł bez problemu. Musiałeś mieć lagi, albo źle wojsko przydzielone i walka trwała za krótko. Można stosować różne kombinacje przy obozie czwartym, ale walka musi trwać przynajmniej 6 rund. Ja teraz np. wysłałem 119 żołnierzy i 1 konnego i walka trwała 7 rund. Zakończone powodzeniem - tj. zero strat po stronie gienka A.

    Blok opracowałem na podstawie ilości kroków które wykonują poszczególni generałowie + długość trwania rund. Prawidłowo wykonany musi się udać bo tutaj nie ma żadnych wątpliwości kiedy wysłać drugiego gienka. Ma być między dwiema flagami pokazanymi na screenie i koniec.

    Pozdrawiam,
    Machlo

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.