Zobacz wyniki ankiety: Czas urlopu, podoba się?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na TAK

    67 75.28%
  • Obojętnie

    9 10.11%
  • Jestem na NIE

    13 14.61%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Czas urlopu

  1. #11
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gra nie jest z typu ******** lub ogame, więc bez urlopu człowiek i tak żył będzie. nawet brak urlopu ma pewne plusy. podczas gdy nas nie ma surka nadal jest wydobywana, inna oczywiście w końcu się wyczerpie, ale to nie problem odbudować po powrocie. gdyby zapauzować pracę kopalni to po urlopie stan kamienia byłby np 2000 ale gdyby nie pauzować to np 5000, złoża padnięte, więc potrzeba by tylko kilka razy geologów wysłać. a to po powrocie nawet przy pauzowaniu produkcji urlopem nastąpi, bo w końcu złoża i tak się wyczerpią. nie w czasie nieobecności, to po naszym powrocie.

    jak chcecie urlopu droga wolna ja korzystał nie będę no chyba że pvp wprowadzą to może zmienię zdanie - w zależności od tego, jak to pvp będzie wyglądać.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  2. #12
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    Popieram pomysł w całej rozciągłości, świetny sposób na zalegalizowanie multifarm, po wprowadzeniu tego "usprawnienia" oszukiwanie w grze stanie się banalnie proste! :-P
    Nic dodać nic ująć , jak nie mamy neta to sugeruję w końcu korzystać z dobrodziejstw natury .

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    ja jestem za i popieram pmysl z geologiem i kopalniami

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Qtre Zobacz posta
    Zanim zagłosuję chciałbym dowiedzieć się jednej ważnej rzeczy. Ile to będzie kosztowało?
    To ile będzie kosztować to raczej nie jest do nas pytanie, tylko do "obsługi".
    Według mnie powinno być to darmowe.
    [KAC] - gildia Krwawa Armia Ciemności zaprasza wszystkich złaknionych miłego towarzystwa i ciekawych konkursów!
    PW w grze proszę do mnie kierować ~~Kolonia~~

  5. #15
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    tak macie racje pominąłem kopalnie bo byłoby to zbyt skomplikowane, dopiszę to do "projektu"

    co to multifarm napisałem że 2 tygodnie oraz brak możliwości handlu, lecz istnieje niebezepiczeństwo bo można pola, studnie i kopalnie odnawiać, masz rację lecz to support powinien coś wymyślić na wykrywanie tej plagi, a nie ja

    ten pomysł realizuję głównie pod pvp ze względu na to, że podczas naszej nieobecności wioska czy co to będzie może zostać zniszczona. A surowiec nie wiem czy wiecie po 24h bez wchodzenie swojego lub znajomego przestaje się wydobywać, chyba że ktoś nas odwiedza raz na 24h powtórzę lecz złoża się kończą (info od Mod_Achillea)

    pozdrawiam i czekam na więcej uwag, cieszę się zainteresowaniem w końcu jestem graczem i mój pomysł jest dla graczy =D
    Ostatnio edytowane przez erooo ; 12.07.2012 o 22:27

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pomysl ogolnie bez sensu ja jak jade na urlop albo pauzuje budynki albo olewam je calkiem.Po powrocie kilka farm i kopalni musze odbudowac ot strasznie wiele a programista bedzie siedzial i programowal te zmiany wiele godzin i pożytku z nich żadnego.
    Nikt mnie nie spali nikt mi z magazynu nic nie zwinie to sie pytam po kiego te "usprawnienie"?

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Jestem za




    SraQ

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    jestem za !!

  9. #19
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Herr_Uther Zobacz posta
    Popieram pomysł w całej rozciągłości, świetny sposób na zalegalizowanie multifarm, po wprowadzeniu tego "usprawnienia" oszukiwanie w grze stanie się banalnie proste! :-P
    2 tygodnie takiego urlopu na rok będzie według Ciebie legalizacją multifarm? Mam wrażenie, że nie doczytałeś do końca tego tematu, ponieważ autor zaproponował, iż handel będzie wyłączony

    Anyway jest mi to obojętne

  10. #20
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    ta farmy były, są i będą niestety są ludzie co robią kase na grach online między innymi na tej

    zresztą to tylko 2 tygodnie mają być
    niektórym się podoba i się cieszę, mam nadzieje że Twórcy gry ten pomysł zaakceptują

    pozdro erooo z Kolonii

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.