Zobacz wyniki ankiety: Czas urlopu, podoba się?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na TAK

    67 75.28%
  • Obojętnie

    9 10.11%
  • Jestem na NIE

    13 14.61%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Czas urlopu

  1. #1
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia

    Czas urlopu

    Witam,
    Moi drodzy Twórcy gry, Moderatorzy oraz Gracze. Moim pomysłem jest wprowadzenie czasu urlopu (chyba każdy jakiś ma czy w innym kraju, rodziny czy na wsi gdzie nie ma dostępu internetu) który przysługuje dla każdego gracza byłyby to dwa tygodnie na rok czasu (moja propozyjca, może ulec zmianie). Podczas owego urlopu można powierzyć koledze lub członkowi gildii (proponuje jednej osobie lecz może być ograniczenie np. 2-3) konto lub po prostu zostawić je w "hibernacji" gdy nie znamy nikogo kto by nam odpowiadał. Podczas owego urlopu opcja handel byłaby wyłączona więc nici z przekrętów. Osoba której powierzamy nasze konto ma okienko podobne jak w przygodzie i klika na nie wejdź (tak jak na jakąś wyspę eventową czy przygode) wtedy może nam dostawiać pola, studnie i kopalnie (pomysł od graczy, gdy byłyby kopalnie to i geolog wchodziłby w gre), budynków nie (proponuje specjalny pasek tylko na te "3" rodzaje budowli) oraz zbierać bonus dzienny. Oczywiście jak nadejdzie przez niektórych bardzo oczekiwane pvp to gracz który ma urlop nie mógłby być atakowany przez innych graczy (nie wiem jaki ma być ten system więc się nie rozpisuję).
    Myślę, że spodoba wam się pomysł. Może jest on oklepany w innych grach lecz gdy wejdzie w życie pvp podczas naszej nieobecności możemy sporo stracić, oraz nasza wioska byłaby w ciągłej produkcji dzięki pomocy znajomemu lub znajomym z gry.
    Oczekuję dobrego przyjęcia przez Was mojego pomysłu oraz że bb_xaar i jego ekipa coś nad tym pomyślą.

    Pozdrawiam erooo z Kolonii
    Ostatnio edytowane przez erooo ; 12.07.2012 o 22:16 Powód: literówka, kopalnie

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo jeżeli ktoś nie będzie miał dostępu do internetu przez jakiś czas to sobie weź mnie urlop.

    Jestem za.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Popieram, bardzo dobry pomysł.
    [KAC] - gildia Krwawa Armia Ciemności zaprasza wszystkich złaknionych miłego towarzystwa i ciekawych konkursów!
    PW w grze proszę do mnie kierować ~~Kolonia~~

  4. #4
    moherowy_killer
    jak najbardziej za, mysle, ze byloby to bardzo przydatne

  5. #5
    maxilio
    no jasne jestem za

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    jestem za ale gracz któremu powierzylibyśmy konto powinien mieć do dyspozyji naszego geologa i mozliwośc stawiania kopalń bo jak wiemy bez tego ciężko by było aby miasto dobrze funkcjonowalo i nie stracilo funkscj produkcyjnych

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Plugawy_michalek Zobacz posta
    jestem za ale gracz któremu powierzylibyśmy konto powinien mieć do dyspozyji naszego geologa i mozliwośc stawiania kopalń bo jak wiemy bez tego ciężko by było aby miasto dobrze funkcjonowalo i nie stracilo funkscj produkcyjnych
    Otóż to właśnie.
    Ja na ten przykład zaczynam zawsze od stawiania kopalń miedzi i wysyłania geologa po marmur (zaraz po miedzi, chyba, że mam wykrzykniki nad marmurem).
    Także dobre i to, ale bez możliwości stawiania kopalń i wysyłania geologa to jest to trochę bez sensu.

    Pomysł dobry, ale wymaga dopracowania

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram pomysł w całej rozciągłości, świetny sposób na zalegalizowanie multifarm, po wprowadzeniu tego "usprawnienia" oszukiwanie w grze stanie się banalnie proste! :-P
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Zanim zagłosuję chciałbym dowiedzieć się jednej ważnej rzeczy. Ile to będzie kosztowało?

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    podpisuję się dwoma rękoma za pomysłem

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.